Menu

Waga po ciąży

Cześć dziewczyny. Mam pytanie ile przytyłyście w ciąży i ile udało się wam schudnąć po porodzie? jakie diety stosowałyście żeby schudnąć?

Renatka2019
 876  27

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie waga po ciąży

Odpowiedzi

Pineczka
O mnie też ten temat bardzo interesuje(grins)
Bo już przytyłam 8kg(placze)(placze)(placze)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Pineczka
A to dopiero 23 tydzień(placze)
ulenka091987
w pierwszej przytyłam 16kg, schudłam 13, w drugiej przytyłam 15kg i do tej pory schudłam 12kg(jestem dwa tygodnie po porodzie) i żadnej diety nie stosowałam i nie zamierzam stosować
bako
ja przy pierwszej ciazy przytyłam 12 kg i poroku je zrzuciłam niestety po drugiej przytyłam 10 a juz minał rok a ja tylko 4 kg straciłam bez żadnych djet
Renatka2019
Nie martw się Pineczko, ja przytyłam w ciąży 27 kilogramów a w ciągu roku schudłam 31 kg. :)
daryjka87poznan
Ja przytyłam w ciazy 20 kg (bardzo duzo niestety) Schudłam 15 reszta mi została do dzis. :/
Bilska1
ja przytyłam 30 kg zaczełam od 50 kg a skonczyłam na 80kg masakra po porodzie wazyłam 70 kg ale pozniej doszlo 10 kg naszczescie wziełam sie za siebie i rzadnych słodyczy i teraz jest 58 kg jeszcze chciałabym z 5 kg ale strasznie mi jest cizko (smutna)(smutna)(smutna)
rozowa82
przytyłąm 18 zrzuciłąm 20 ale musze przytyć bo zle sie ze sobą czuje któa chetna do oddania troche sadełka:)
robaczek
Przytyłam 12 kg... do zrzucenia zostało mi jeszcze 4 kg, właściwie nie stosuję żadnej diety ale chyba muszę ograniczyć słodycze...(krejzolka)
mskurska
Dziewczyny!
Ja przytyłam ..ok 18 kg;)))Tzn bardzo dzielnie się trzymałam i waga podskoczyła mi dopiero w 8-9 miesiącu ciąży.Po porodzie ubyło mi ok 10.No i potem karmienie piersią,przy tym specjalna dieta,trochę na pewno schudłam,ale ciężko było się zmobilizować do jakiejś diety i ćwiczeń.Dopiero teraz kiedy wożę codziennie córcię do przedszkola,prowadzę sklep,życie nie pozwala mi usiąść schudłam tak ok 10 kg i ważę mniej niż przed ciążą.;))
desdemonka
w obydwu ciążach przytyłam z 10 kilogramów,zawsze kilkanascie tygodni po ciąży byłam szczuplejsza niz przed
koza54
JA W CIĄŻY PRZYRTYŁAM 16KG. MIESIĄC PO PORODZIE SCHUDŁAM 10 KG, ALE PÓŹNIEJ ZACZĘŁAM MAKABRYCZNIE TYĆ (placze) NO I TAK W CIĄGU OKOŁO 3 MIS. PRZYBYŁO MI CHYBA Z 20KG (wow)(wow)(wow)(placze) OCZYWIŚCIE BYŁAM ZAŁAMANA I NIESTETY ZACZĘŁAM PONOWNIE PALIĆ, BO MYŚLKAŁAM, ŻE TO PRZEZ RZUCENIE FAJEK ZACZĘŁAM TYĆ. OCZYWIŚCIE OKAZAŁO SIE, ŻE TO WINA HORMONÓW BYŁA A JA JESTEM DO TEJ PORY NA SIEBIE ZŁA, ŻE ZACZĘŁAM PONOWNIE PALIĆ. WAGA NA SZCZĘŚCIE ZACZĘŁA POWOLI SPADAĆ. UDAŁO MI SIĘ SCHUDNĄĆ JUŻ PRAWIE TE 20KG CO PRZYTYŁAM, JAKOŚ OKOŁO 17KG. JESZCZE TROCHĘ MI ZOSTAŁO, ALE I TAK JESTEM Z SIEBIE ZADOWOLONA, NO I OD WCZORAJ NIE PALE (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Tosia
ja baardzo schudlam a jestem 3 meisiace po pordzie i niestety chudne dalej chociaz juz mi obojczyki widac ... :/..
Przed ciaza wazylam okolo 55kg a teraz okolo 52kg...
Tosia
A w ciazy bylam niby na plusie 20kg... !..
karolincia
przytyłam 20 kg 10 kilo zrzuciłam szybko a 7 dopiero tuż przed kolejną ciażą przez przypadek zostały te 3 ciekawe jak bedzie teraz muszę sie bardziej pilnować
renata29
przytyłam 9 kg,kilka dni po porodzie już warzyłam tyle co przed ciążą,potem straciłam jeszcze 4kg bo karmiłam piersią ale tylko niecałe 3 miesiące no i teraz jak już nie karmię to przybyło mi znowu jakieś 5-6kg,dawno się nie warzyłam to nie wiem:)
anulka882
9 kg w ciąży zrzuciłam wszystko nawet więcej poprzez karmienie piersią ;)
nina83
Ja w pierwszej ciazy przytyłam 17....schudłam szybko..i wazuyłam mniej niz przed ciaza ...w drugiej 20m kg i jeszcze szybciej schudłam...a dieta...długo karmiłam p[iersia....i tyle bez ograniczen ...teraz mam na plusie 16 kg ...i to 35 tydzien a iec pewnie do 20 dobije....ale cuz...
agis
Ja przytylam 20 kilo a schudlam 16 bez diety
Mandarinios
przytyłam 25 kg i jestem 15 miesięcy po porodzie i waga nadal wyższa niż w ciąży, ale ćwiczę codziennie z uporem maniaka około 2h i już widzę efekty :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.