Menu

wakacja z 3 latkiem za granicą- gdzie??

Witam,
w zeszłym roku planowałam wakację nad Bałtykiem i chętnie skorzystałam z Waszych rad więc mam nadzieję że i teraz nie zawiedziecie i coś doradzicie..Chcę się wybrać nad jakieś ciepłe morze z moją 3-letnią córeczką. Szczerze mówiąc trochę boję się jechać samochodem bo to średnio ponad 1000km, a samoloty drogie..Może macie jakieś fajne kwatery/miejsca nad ciepłym morzem (ale żeby we wrześniu też było ciepło..), coś co możecie polecić?? Z góry dziękuję za pomoc!!

niedziela
 1583  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport wakacje dziecko

Odpowiedzi

kinia373
Nasza Julka nie miała jeszcze trzech latek jak wybraliśmy się za granicę. Polecieliśmy do Turcji. Jedzenie w hotelu było pyszne i różnorodne. Dla dzieci był duży wybór płatków, naprawdę było tyle jedzenia, ze nie dało się wszystkiego spróbować. No i co najważniejsze nie mięliśmy żadnych rewolucji żołądkowych. My byliśmy na poczatku pażdziernika, żeby nie było za gorąco. Pogodę mieliśmy piękną, morze było cieplutkie, aż nie chciało się z niego wychodzić. W basenie woda była chłodniejsza, ale dzieciaki i tak były zachwycone. Lot samolotem też dobrze zniosła dwie godzinki szybko minęły. Warto też wybrać hotel blisko lotniska. Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to napisz.Pozdrawiam
sara7777
Turcaja i Tunezja.byłam z małym we wrzesniu i było ok.
sara7777
Turcja miało być. zabierz niezbędne lekarstwa bo tam strasznie drogie i często brak polskich odpowiedników.
waniliaq22
Trzylatka można już zabrać niemal wszędzie. Sugeruję Hiszpanię, tam jest cywilizowanie i wesoło. Majrka albo Costa del Sol, Almatur ma fajne wczasy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.