Menu

Wakacje

Witam planujemy razem z moim chlopakiem wakacje z naszym synkiem w gorach. Tomek bedzie mial 10 miesiiecy:)bo jedziemy w sierpniu,co jest najpotrzebniejszego w takiej tygodniowej wyprawie,nigdy wczesniej nigdzie z Nim nie wyjezdzalam i czy sa jakies przeciwskaznia do tego wyjazdu???

Ancia0110
 576  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Czas wolny i Sport gory

Odpowiedzi

isia8410
tak zdecydowanie w górach może być chłodniej,
(wow)(wow)(wow) a w polskie góry się wybierasz????
Ancia0110
Tak,do szczyrku,w sierpniu jedzimy bo wtedy moj narzeczony ma urlop:)
isia8410
to wszystko to co jest Ci najbardziej potrzebne w domu dla dziecka!!!!ja np. bardzo cieszę się, że mam łóżeczko turystyczne, które zawsze ze sobą ciągnę bo moja kruszynka nigdzie indziej nie śpi(grins)(grins)(grins) polecam też takie nosidełko dla dziecka bo inaczej nici z wyprawy na szlak!!!!
myszka838383
oczywiście cos przeciwgorączkowego...sól fizjologiczna do noska w razie katarku..bo to różnie bywa. Ja mam nauczkę..zapomniałam..mały zachorował i było latanie po Wiśle i szukanie apteki.
Punia
ja jadę z moim syniem nad morze, który w lipcu skończy 3 m-ce więc głowa do góry. Tak się składa, że jeszcze przed porodem pytałam net mamy o to samo i najważniejsze co zapamiętałam to :
czopki przeciwgorączkowe, krem z wysokim filtrem,coś od owadów,ulubione zabawki i dobre chęci :d
ps. dodam jeszcze wyczytane z gazety- zorientuj się gdzie najbliżej przyjmuje jakiś pediatra(tak na wszelki wypadek).acha a co do nosidełka to napisali, że odradzane jest przy wysokich temperaturach ponieważ dziecko nagrzewa się dodatkowo od ciała rodzica i jest bardziej zagrożone udarem niż gdyby było w wózku.To tyle :] życzę udanego urlopu :-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.