Menu

wakacje

witam wsyzstkich. dyiewcyznz chcielismz wzbrac sie na kilka dni nad morze, konkretnie mysle o karwii, wejherowo ale moga byc tez inne propozycje. chcialam prosic o jakies sprawdzone miejsca na wypoczynek y malym dzieckiem w tychze miejscowosciach, najlepiej strone www. lub nr tel jak macie. i oczywiscie zeby nie bylo drogo.

Agniecha89
 468  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Czas wolny i Sport wakacje nad bałtykiem

Odpowiedzi

Joanna30
W Wejherowie nie ma morza co do Karwi to wejdz na neta na strona Karwia kwatery i tam wszystko znajdziesz (kciuki)
sheryl
O tak, dokładnie. Ja wybrałam sie nad nasze morze i żałuję straconych pieniędzy. Pogody nie uświadczyliśmy ani na chwilę. Inny kierunek polecam.
monikarogalska2
Ja też nie wybrałabym się w tym roku nad morze...dlatego przekierowałam się w góry. Dzięki @Eudaimonii odwiedziłam dotąd nieznane mi w Tatrach miejsca, były to najciekawsze wakacje...szkoda że tak krótkie:(
Beatris0302
Kochana, a mogę polecić Białogórę (grins) szwagierka ma tam pensjonat i co roku jak możemy tam jedziemy.. sezon tam piękny a i można na konikach pojeździć, w golfa zagrać, spacerkiem do morza się przejść..
Magdzik
To trzeba było jechać w pierwszej połowie lipca jak ja, bo pogoda dopisywała(kciuki) Byliśmy w Pobierowie, oto link:http://www.waldemar.nadmorze.com/.
joasik31
ja polecam Rowy. My byliśmy na koniec lipca i nie żąłuję, bo było słoneczko i można było nawet się kąpać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.