Menu

wakacje z małymi dziećmi

czy już planujecie? jak tak to w polsce czy za granicą? z biurem podróży czy na własną rękę? :) powoli zaczynamy się starać z mężem o urlop, bo u nas dużo wcześniej trzeba wysyłać prośby, gdyż mamy dużo pracowników w firmach i myśleć nad tym. jak to u was wygląda? mamy roczne bliźniaki, nie byliśmy z nimi jeszcze nigdzie dalej i na dłużej i trochę się obawiam tej wyprawy, ale z drugiej marzę o wakacjach :)

anul
 496  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport wakacje bliźniaki roczniak

Odpowiedzi

blue
Ja dotychczas byłam z synem za granicą i nie było problemów, młody dogadywał się z miejscowymi dziećmi, bez problemów przebiegła podróż samolotem (miał wtedy 1,5 roku), ale teraz już w czteroosobowej ekipie (córeczka ma niecałe 3 msce) chyba jednak zostaniemy w Polsce. Powiem szczerze, że przeczytałam ten artykuł i trochę mi autorka wjechała na ambicję. Zanim pokażę im świat, może zaszczepię znajomość i miłość do własnego kraju :) Ale potwierdzam wypowiedzi wyżej, że da się i polecam, bo nie ma nic lepszego niż czas w 100% spędzamy razem, w gronie rodzinnym, bez żłobków, przedszkoli, niań, pracy itd :)
Ojej...to Polska leży nad morzem?!

Zbliżają się ciepłe dni, a co za tym idzie - planowanie wakacyjnych wyjazdów. Stąd też zamierzam poruszyć jakże istotną według mnie...

renata29
Co roku jeździmy do moich rodziców (ponad 600 km) Dzieci głównie śpią.W zeszłym roku jechaliśmy pociągiem i też nie było żadnych problemów(chłopcy mieli 2 i 4 lata).W tym roku czeka mnie nowe wyzwanie bo najprawdopodobniej będę z nimi wracała sama pociągiem :)
Ada3610
Podróżujemy z Synem od początku. Zawsze wyjeżdżamy dwa razy do roku nad nasze może. Lubimy też wycieczki zwiedzające, takie 2-3 dniowe.
Uważam, że Polska jest piękna, nie potrzeba szukać innych miejsc na wypoczynek.
amalka
Do tej pory byliśmy z Krzysiem tylko i AŻ w Bieszczadach. U mojej/ naszej rodzinki.

Zgadzam się w pełni ze stwierdzeniem, że Polska jest piękna. "Cudze chwalicie, swego nie znacie" to baaardzo trafne. Znam wielu ludzi, co to podróżują po Turcjach, Egiptach czy innych Tunezjach a w Warszawie, w Krakowie, w Zakopanem, w Wieliczce... nad polskim morzem, w polskich górach... nie byli. Trzeba dzieciom pokazać również ich dziedzictwo.

Nie twierdzę, że nie marzą mi się wojaże zagraniczne. Pierwej jednak pokarzę Krzysiowi Pustynię Błędowską, Morskie Oko, Grunwald, Maczugę Herkulesa, Grotę Łokietka... i wiele, wiele innych (kciuki)
amalka
Oczywiście takie "jednodniówki" też się nam zdarzały. Wyjazd rano, powrót wieczorem (kciuki)
amalka
Ale nad Bałtykiem byłaś. Właśnie o to chodzi (kciuki)
amalka
My mamy w planie Pustynię Błędowską i Szlak Orlich Gniazd (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.