Menu

Warto kupić taką grę erotyczną?

Jak wyżej:) http://infobot.pl/r/23Jc kupiłybyście taką grę w celu urozmaicenia pożycia?:)(prezent)

Panterka
 566  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

gra erotyczna

Odpowiedzi

syla
czemu nie
Panterka
@atena, ja bardziej myślę pod kątem gry wstępnej i pewnie po pierwszym rzucie kostki i wykonaniu zadania, gra pójdzie w odstawkę (grins) Sama nie wiem.. Z jednej strony może to być fajne urozmaicenie, a z drugiej tak jak piszesz, raczej nie da się połączyć tych dwóch rzeczy na raz...
renata29
jako gra wstępna myślę,że fajny pomysł
renata29
źle to sformułowałam bo oczywiście nie jestem grą wstępną,kiepsko u mnie z koncentracją,ale chyba i tak wiadomo o co chodzi :)
amalka
To nie dla mnie...
agasio
(kwiatek) a ja mam podobną i uważm, ze to fajna zabawa, tyko trzeba miec dużo czasu i swobodę, a ona naprawdę fajnie podkreca atmosferkę:))
Ada3610
ja ją kupuję na walentynki(grins) lubię podkręcać atmosferę w sypialni(smiech)
madziullka
dewotki nie lubią i uważają takie podkręcanie za sztuczne. Hm... na starość się dewocieje i są tego niestety skutki... po to sie wymyśla różne zabawki aby z nich korzystać... sama bym w to zagrała... no a potem wiadoma sprawa;-)
daryjka87poznan
A dlaczego nie (grins)(grins)(grins)
amalka
@madziulko to ja jestem dewotką do potęgi! W życiu nie oglądałam erotyka, pornosa i innych tego typu "filmów". Nie posiadam żadnych pejczy, kajdanek, wibratorów... Nie potrzebuję (kciuki) Mojego małżonka pociągam ubrana nawet po szyję i czasem (dosłownie) się od niego opędzam. Szczytem "dewiacji" był zakup nakładki z Dureksu, kości erotycznych (tych w odmianie light) i żeli intymnych po porodzie. Ja mam takie zdanie, Ty inne. Tyle w temacie (kciuki)
madziullka
amalcia nie chodzilo mi o ciebie;-/ nie wypowiadam sie w dalszej czesci gdyż zostane tu pożarta;-/
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.