Menu

Warunki mieszkaniowe

Dziewczyny tak mi się nasunęło pytanie o warunki mieszkaniowe.Moja siostra jak to ona nazywa męczy się w jednopokojowym mieszkaniu z mężem i dwójką dzieci.My obydwie jako dzieci też byłyśmy w jednym pokoju z rodzicami.Ja kiedyś też uważałam że to męczarnia ale dziś myślę że to przybliżało naszą rodzinę i dzięki temu zawsze byliśmy obok siebie a tak to każde z nas byłoby w swoim pokoju i dużo czasu spędzalibyśmy obok siebie,czy to jako siostry czy wspólnie z rodzicami.Jak Wy mieszkacie? Macie jeden pokój czy każde dziecko i Wy osobny? Chcę udowodnic siostrze że nie tylko ona ma cieżkie warunki mieszkaniowe.Dla nie chętnych opowiadających o sobie ankieta.pozdrawiam

Ile mam pokoi?

mateuszowa
 1006  25

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina ciekawość warunki mieszkaniowe

Odpowiedzi

karolcia514
Zanim sie przeprowadziliśmy do nowego mieszkania mieszkaliśmy w jednym pokoju z kuchnia i łazienką teraz mamy mieszkanko 2 pokojowe pokój córci i nasz .
myszka838383
Mamy jeden pokój...drugie dziecko w drodze.
alinagj1o2
Mam 3 dzieci ,do tego nas dwoje i mamy trzy pokoje .
Ankieta trochę nie do końca udana ,bo po co ci wiedzieć ile pokoi jak nie wiesz ile osób mieszka .(awve)
Magda27
Nasza czwórka mieszka w jednym pokoju.....
Elizka41
Mieszkamy z tesciami i mamy małe dzieciątko a pokoi trzy.
iwona1985
Na razie wynajmujemy mieszkanie 2-pokojowe z kuchnią,a jest nas 4 osoby. Córcia ma swój pokoik a synek ma dopiero 4 miesiące. Jesteśmy w trakcie budowy swojego domku już nie mogę się doczekać kiedy się w prowadzimy( mamy nadzieje na święta w tym roku).
Ada3610
Nasza trójka mieszka w 2 pokojowym mieszkaniu, przydałby nam się trzeci pokoik. Mamy w planach kupić dom.
clyde22
Co do warunków mieszkaniowych to ja nic nie mówię, żyję nadzieją, że będzie lepiej....
goskapolak
Mam trzypokojowe mieszkanie ale i tak najczęściej wszyscy siedzimy w salonie albo w kuchni:).
Madzika
my mamy trzy pokojowe mieszkanie nasza sypialnia( malutka) salon i pokój dzieci( dość duży). Jest nas troje a w lipcu będzie czworo :) Ale mieszkaliśmy z córcią w kawalerce i nie był to dramat tylko kwestia dobrej organizacji miejsca.
amalka
Mamy mieszkanie dwupokojowe, za to z dużym metrażem bo 53 m2. Planujemy jednak rewolucję (grins) Jako, że duży pokój ma niemal 25m2 i przylega do łazienki, zrobimy weń aneks kuchenny, w kuchni zaś sypialnię. Mamy już plany i zgodę spółdzielni. Tylko pieniążki trzeba zgromadzić (kciuki)

We wczesnym dzieciństwie dzieliłam pokój z siostrą. Gdy zaczęłam "dorastać" i miejsce maskotek zajął plakat nagiego faceta (hehe) otrzymałam własny kącik a "młodą" rodzice przenieśli do gościnnego. Na dobre nam to wyszło, bo wcześniej stale się kłóciłyśmy (grins) Za to teraz żyć bez siebie nie potrafimy (pout)
amalka
Na końcu miało być to (cukierek) Źle mi się kliknęło hehe
lola86
Jako dziecko mieliśmy 6 pokoi 2 kuchnie i tylko jedna łazienka a mieszkaliśmy nasza 3 (czyli ja mama tata) babcia brat z bratowa i 2 dzieci i siostra z mężem i ciocia z 4 chłopakami , Ale zawsze było ciekawie i było się do kogo odezwać . Bardzo przeżywałam jak wynieśliśmy się do bloku , co mi było po swoim pokoju skoro wiecznie byłam w nim sama . Więc po paru latach wróciliśmy . Ale każdy poszedł w swą stronę i teraz znów zostaliśmy sami w tym domu . Wiec teraz używamy tylko jednego piętra , mała ma swój pokój my mamy sypialnie , salon i to nam wystarczy , bo przeważnie wszyscy zbierają się w kuchni (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Justyna14
Mamy 3 pokoje.Tylko dwa czekaja remont.Wiec w tej chwili tj.jeden.Jest nas troje maz,ja,corcia.Myslimy o jeszcze jednym.Moxe do konca roku uda sie chociaz jeden pokoj wykonczyc...
goskapolak
Mateuszowa- oczywiście nie tylko Twoja siostra ma trudne warunki.Ale nie oszukujmy się- nie wierzę,że którekolwiek małżeństwo nie byłoby sfrustrowane dzieląc pokój z dziećmi.
jagoda30
50m2, 2 dzieci i dwoje dorosłych,a ostatnio jeszcze dziadek z nami mieszka,ciężko mi się przyzwyczaić do nowej sytuacji.
Maryla
ja mam dwa pokoje z czego jeden to wypialnia a drugi to pokoj telewizyny:) ale i tak caly czas siedzimy razem;)
irekzboralski
my mamy 2 pokoje, kuchnię, łazienkę i skrytkę na 48m2...od września będzie nas czworo w naszym mieszkanku i nie uważam by było nam ciasno...mi tak pasuje(grins)
Jaga80
Mamy dom jednorodzinny mieszka nas teraz 5 osób.Jak urodziła się młodsza córka dobudowaliśmy jeden pokój bo wcześniej mieliśmy z mężem i starszą córką 1 pokój a mieszkaliśmy z teściami.Teraz mamy salon,naszą sypialnię i dziewczynki mają swój pokój,teść również ma swój pokój.
mycha2706
Mieszkałam w jednym pokoju...nigdy więcej. Cenie sobie spokój i prywatność. Teraz chłopcy mają swój pokój, Ala ma swój, mam salon duzy, kuchnie, łazienkę i pomieszczenie, które miało być sypialnią, póki co służy za kotłownie...Nie wyobrażam sobie mieszkania z dziećmi w jednym pokoju.Wieczne krzyki i bałagan chociaż sprzątałam non stop. Jestem wdzięczna losowi, że mogłam się zamienić.I tak jak napisała @goskapolak mozna byc sflustrowanym nie mając swojego kąta...o ile dzieciom to nie przeszkadzało to nam dorosłym i owszem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.