Menu

Wasza pasja

Macie jakieś swoje hobby? Swoją pasję, której chętnie się poświęcacie, relaksujecie się?! Mi zawsze było brak takiego czegoś – teraz to jest dziecko bez wątpienia, ale nigdy nie znalazłam czegoś swojego...

Marlena
 596  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

pasja hobby

Odpowiedzi

paula80
A ja bradzo lubie malować – nie jestem do końca przekonana, że idealnie mi to wychodzi, ale bardzo lubię ozdabiać mieszkanie w taki sposób – malujemy dośc często. Na ścianach maluję różne ornamenty – ostatnio w przedpokoju namalowałam takie ala japońskie drzewo... w połączeniu z nowym oświetleniem efekt wyszedł piorunujący. Aż czasem żałuję że nie zajęłam się dokoracją wnętrz.
kosia
Moją pasją są ptaki – uwielbiam je obserwować...
joka26
Wczesniej to było kino. Należałam do DKF-u w naszym miasteczku. Raz w tygodniu projekcja z prelekcją - świetnie było. Jeździłam też na "maratony" filmowe i np. w ciągu dnia można było obejrzeć 4-5 filmów i tak przez 5dni. Sama nie wiem jak to wytrzymywałam - chodzi o ten niewygodne czasami krzesełka w kinie. Och to były czasy....trochę tęsknie. Teraz coś w TV w przelocie i to wszystko.
Juli1303
A mnie pociąga mój zawód Fryzjerstwo. To już nie jest tylko strzyżenie itp, tylko miom zdaniem sztuka. Kocham wymyślać coś nowego, brać udział w pokazach, łączyć sztukę z fryzjerswem. Kocham reakcję ludzi, kiedy mówią że odmieniłam ich na lepsze, albo podziękowania kiedy laska czuje sie w końcu kobieco.
kasia13_archiwum
Malarstwo.
Fotografia.
Gotowanie.
Podroze.
Tarot.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.