Menu

Wasze imię

Lubicie Wasze imię? Czy wolałybyście inne, gdybyście miały wybór?

twogirls
 747  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina imiona imię

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Kiedys nie lubilam, z czasem polubilam i to moge powiedziec, ze nawet bardzo. Nie chcialabym innego imienia.
artanis
Ja kiedyś nie lubiłam swojego imienia, ale głównie dlatego, że Karolina jest dość długie a do tego miałam jeszcze dłuższe nazwisko. Nie potrafiłam zmieścić się w rubryczkach z podpisem... Był okres, że kazałam na siebie mówić Kasia i do dziś kilka osób kojarzy mnie właśnie z tego imienia. Aktualnie lubię swoje imię i nie zmieniłabym go na żadne inne - pasuje do mnie:)
Estera
Ojej, teraz swoje uwielbiam, bo jest oryginalne, ale gdybyście wiedziały co przeżywałam jako dziecko?! Ale warto było, bo to imię pasuje do mnie jak żadne inne. Dziś nie wyobrażam sobie by mieć na imię Ania czy Magda...
justa
W planach miałam być Marcinem :) jak sie okazało że jestem dziewczynką był plan, że będę Julką ale stanęło na Justyna. Również nie przepadałam za tym imieniem ale z czasem się jakoś 'oswoiłam' i jest OK.
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Agula
Mama chciała, żebym nazywała się Julita, ale tata zaprotestował, mówił, że pasuje do mnie tylko imię Agnieszka. W sumie cieszę się, że tak zostało :) Wszyscy mówią do mnie Aga i tak właśnie lubię :)
sabina
Miałam zostać Krystianem, jak się okazało, że będę dziewczynką, to tata chciał: Saba ... no ale na szczęście się imię trochę wydłużyło ;) W sumie się do niego przyzwyczaiłam.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.