Menu

Wasze pierwsze KOCHAM CIĘ

pamiętacie kiedy pierwszy raz powiedziałyście obecnym partnerom kocham cię? I kiedy pierwszy raz to usłyszałyście?

dwudziestka
 1026  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

miłość kocham cię uczucie

Odpowiedzi

dudka
Pamiętam jak dzisiaj. Strasznie się pokłóciliśmy, okrutnie – w zasadzie myślałam, że to już koniec. Wyszłam od niego cała zabeczana, ale wyszedł za mną i powiedział, że tego tak nie zostawi bo mnie kocha. To był pierwszy raz. Pamiętam to jak dzisiaj. Ja mu powiedziałam nieco później.
paula80
To mój mąż jakoś tak podczas jakiś żartów, jakiś takich przegaduszek typu czy byś mnie zostawił... wtedy powiedział,że nie więc zapytałam dlaczego nie i usłyszałam to magiczne : Bo cię kocham wariatko! Hahaha ale się wtedy uśmiałam. To samo powiedziałam mu w ten sam dzień wieczorem...
kosia
Niestety nie pamiętam tego pierwszego Kocham Cię. Ale znając mojego męża to nie było to zbyt wylewne i opatulone w szczególną atmosferę.
lusilla
Pamiętam. To była zima. Pojechaliśmy na kulig do Karpacza. Potem była wielka wojna na snieżki i jak tak leżeliśmy cali wytarzani w śniegu to powiedziałam do niego, że go kocham, a on mnie pocałował i odwzajemnił. Magiczna chwila.
Agula
No pewnie :) Narzeczony powiedział to pierwszy, aż mnie zatkało bo było to dość szybko. ja troszkę (tydzień) z tym zaczekałam, o północy w sylwestra usłyszał te słowa
Maria25
Byliśmy akurat u znajomych, było głośno, wszyscy się śmiali, wygłupiali...w pewnym momencie mąż stanął za mną złapał mnie za rękę i powiedział "tak bardzo cie kocham moja śliczna wariatko" a ja "mozesz powtórzyć, strasznie tu głośno" zaciągnął mnie na balkon, pocałował i powtórzył te słowa :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.