Menu

Wasze poranki

Od czego zaczynacie poranki? Bo ja jak tylko wstanę z łóżka to stawiam wodę na kawę. Potem dopiero się dzieje cala reszta – toaleta itd.

ivka
 543  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

poranek dzień

Odpowiedzi

kosia
Ja najpierw dreptam do łazienki. Zanim nie wezmę rano prysznica, to nie widzę na oczy, nawet tej wody na kawę bym nie postawiła.
Pixelka
Najpierw zaglądam czy mały jeszcze śpi, potem łazienka i dopiero kuchnia. Kawa, herbata, śniadanko.
maxima
Każdy dzień zaczynam od porządnego przeciągnięcia się, podniesienia żaluzji i otworzeniu okna. Potem idę do łazienki, myję się i ubieram, potem herbata i sniadanie.
renatka
Moj poranek zaczyna sie bardzo wcześnie bo ok 6,00 bo synek,,mamella"iż sie obudzil i jest głodny a więc szybko wstaje i wstawiam wodę na mleko dla malca(albo)robi to tatus a ja udaję że jeszcze chwilę spię bo przy takim hałasie raczej nie da się spać:(A jak dziecko jest nakarmione itd.to dopiero mogę zadbać najpierw o kota bo miauczy ,że jest głodny i dopiero mogę się umyć i uszykować sobie śniadanie jesli nie uszkował mi go Michał a potem szybko na ósmą do pracy.
mysia
moj poczatek dnia zaczyna sie od pszepysznej kawce o cudownym aromacie dopier wted y wiem ,ze zyje nastepnie cala reszta toaleta sniadanko af1fgcfvbv
mysia
wlasnie niunia dorwala mi sie do klawiatury i z tego te ostatnie bazgroly:)
kasia13_archiwum
Pierwsze biore szybki prysznic, zaraz potem kawa... przygotowuje dziewczyny... wlaczam muzyke...
johana162
Zdecydowanie poranna toaleta ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.