Menu

Wasze zdrowie :)

Tu możecie się pożalić drobnymi dolegliwościami, o których nikt już w domu nie chce słuchać (hahaha)(jezyk)

Tuptolek
 853  63

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie zdrowie

Odpowiedzi

Tuptolek
Boli mnie głowa i noga bo się dziś porządnie .... i już czuję jak mnie znów ząb może zaboli (bach)(glaskac)(poklony) pocieszcie mnie, że Wy też tak często macie (rofl)
amalka
Mnie od rana bolą włosy i paznokcie. O brwiach nawet nie wspominam... Do tego nudzi mi się strasznie, bom całą pracę dawno odwaliła.
Tuptolek
a ja zamiast latać na miotle, bo dwójka młodszych śpi to kawę "sobiem" zrobiłam i zamierzam się lenic - wnioskiem - gorzej mi po tym dentyście ZDECYDOWANIE(rofl)
Tuptolek
nie wiem czemu, ale w necie lubię zaczynać zdania z małej litery, jakby miał to by być ciąg dalszy poprzednich historii, choć na końcu kropki stawiam... (zla), to też pasuje do zaburzeń zdrowia (naglowke)(smiech)
amalka
@Runko a pożarłaś 5 łyżeczek proszku "kakopodobnego", boś pypcia na słodkie miała? Ha! Ja tak (smiech) Sama siebie przerażam...
Elfka
Mhm trochę mnie plecy bolą bom z mężem szafy nosiła i kurwunia z leksza przegiełam. Dupcia mi się modeluje od latania po schodach, ale moje dziewczę małe już przeprowadzone do nowej siedziby. Kawy mnie trza już. Mam jeszcze dzisiaj tyle roboty, że aż mi się we łbie kręci jak pomyślę. Najgorsze za nami, a mam męża do pomocy i dwoje małych, pracowitych rączek, które noszą ze mną książki, ubranka, dziędziołki wszelkie. aaaaaaaaaa no i boli mnie w lewym oku 5 rzęsa od strony nosa(smiech)(smiech)(smiech)
jagoda30
to ja mam wielgachny problem,,,,,,,jak zwykle po zmianie wody,jestem jak przeterminowana bomba,sama nie wiem kiedy wybuchnę,ale torcik bezowy to jadłabym(glodna)zrobi ktoś???plisssssss
Elfka
Torcik bezowy ? To ja się podpinam jakby co ;-) PMS-a mam piekielnego !!!! Torcik mógłby go poskromić ;-)

Seler naciowy też może być ;-)
amalka
A ja od wczoraj na pełnej qrwicy (zla) Chłopa bym na kawałki rozerwała. Zazdrośnik jeden... Potem się kwestia mojej zaległej premii dołożyła. Aż po papierochy poszłam i... zapaliłam (krejzolka) Psują mnie te "moje" chłopaki w pracy, psują...
amalka
A to dla Was dziewczynki (cukierek)
Elfka
Rwa mać.... ja mam takiego nerwa, że chyba tylko wypalenie skręta by mi pomogło, ale nie wiem, pewna nie jestem bo nigdy nie paliłam takich wynalazków (smiech)
Wszystko pod górkę ostatnio nam idzie.
clyde22
Jak po 40tce budzisz się rano i nic cię nie boli, to znaczy, że nie żyjesz... Boli mnie, boli... (kciuki)(smiech)
Tuptolek
Ja to bym szybciej wymieniła co mnie nie boli (zla) znaczy, skoro powoli do 40 stki ciągnę to mam się cieszyć tak? Albo może zacznę się znieczulać ... sama albo do lustra, albo i z kimś kto też chce (party)
clyde22
Jeśli o znieczulenie chodzi to lustra nie używaj. Masz przecież nas. (smiech)(kciuki)
Elfka
Ech znieczulenie powiadacie? Ja już sama nie wiem co mam dzisiaj ze sobą zrobić...
amalka
@Elfuś wpadaj na papierocha! A jak się w okolicy parku (parkiem ćpuna zwanego) pokręcimy, to i wynalazka dostaniemy (mruga)

Ja tam się znieczulać nie mam jak, bom (niemal) nie pijąca. Za to spałam dziś jak niemowlę, bo sobie napar z chmielu zrobiłam (kolega z pracy mi podarował, gdy się na problemy ze snem uskarżałam) Leżały ziółka w szafie i nabierały mocy twórczej (grins) Powiem Wam, że POLECAM! Padłam jak zabita w 5 minut po wypiciu.
jagoda30
Kasiu nie wiem czy Cię kochać,czy nienawidzić za to zdjęcie...
Podbijam się do znieczulenia,to z nas ekipa anestezjologów (kciuki)(party).
renata29
No to polejcie bo i ja nerwa mam i boli mnie chociaż do 40-tki jeszcze kilka lat zostało :)
Elfka
Czy możemy przełożyć to forumowe chlanie na łikend ? Teraz muszę czuwać bo drajwerować mi może przyjść w każdej chwili. Ewentualnie na jutro fieczór ...
amalka
Widzisz... a ja mam drivera osobistego (grins) Jeszcze by się przydał "bodygard", co by panom przypominał, że ja mam oczy... nie w dekolcie (krejzolka) Czasem się takie oblechy trafiają, że po rozmowie mam ochotę szorować się szczotką ryżową. Tak "zmacana" się czuję (barf)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.