Menu

wątroba

hej mamunie, od paru dni boli mnie watroba, tabletki antykoncepcyjne biore dopiero od miesiaca, wiec przypuszczam ze to nie od nich (cilest) macie może cos sprawdzonego na ten ból, prosze pomózcie, czy sadzicie ze to jednak od tabletek?

Martuska
 502  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie wątroba

Odpowiedzi

mammma
brałam cilest i nic mi nie dolegało, co oczywiście nie znaczy, że Tobie nie może. nigdy nie bolała mnie wątroba, nie wiem co Ci polecić.
smerrfetka
z kąd wiesz ze to wątroba???może to coś innego....szoruj do lekarza
Agula80
hmm, to brzmi jak ból po tabletkach, jedna ma dolegliwości wątrobowe inna nie, zgłoś się do lekarza, spróbuj ziołowych na wątrobę itp, no ale ja uważam że to po tabletach :) ja wogle długo ie mogę leków przyjmowac bo mi zaraz wątroba siada, tak samo w ciąży musiałam robić przerwy w przyjmowaniu witamin ;/
pozdrawiam, zdrówka życze :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.