Menu

wbite zabki

Witajcie net mamy:) 3 dni temu moja córcia(15 miesięcy) miala wypadek uderzyła brodą w stolik i troszke wbila sobie ząbki:( byłam z nia w szpitalu lekarz powiedzial ze wyjdą spowrotem.dziąselka ma tak spuchnięte ze jeść nie może na to wszystko wyszły jej jeszcze pkeśniawki to już wogole nie chce nic wziąść do buźki:( wie może któraś z mam jak długo schodzi taka opuchlizna?pozdrawiam

justamangusta
 557  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie zęby

Odpowiedzi

Agunia
ja na twoim miejscu odwiedzilabym jeszcze dentyste (awve)
amalka
Do stomatologa bym poszła. Może jakiś antybiotyk wdroży lub płukanki... Współczuję Twojej córci (kwiatek)
lola86
My mieliśmy wypadek .Staliśmy przed szlabanami i kierowca na podwójny gazie uderzył w nas . Mała wbiła wtedy górne jedynki, o kubek nie kapek . Byliśmy w szpitalu tam ją poglądali i zostawili . Zęby wyszył ale nie do końca . Mała nie mogła jeść przez tydzień . A po pół roku zrobił się stan zapalny . Dentystka powiedziła że to wina tego że były wbite . Zebrała sie ropa mała miał ją wyciskaną i dostał antybiotyk , na razie tak to zostawiliśmy ale jak będzie się to powtarzać to albo kanałówki abo do wyrwania (placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
Madzika
odwiedz dentyste plesniawki trzeba leczyc a na opuchlizne tez pewnie cos poradzi. i moze niech mała je płynne< zmiksowane i rozwodnione jedzonko przez słomke, bo jesc musi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.