Menu

wczasy

Jak jeżdzicie na wczasy dziewczynki ( i chłopczyku :) ) to rezerwujecie wcześniej noclegi czy jedziecie na chybił trafił i szukacie?

Tuptolek
 310  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport noclegi

Odpowiedzi

niki30041988
Zależy gdzie jedziemy, jak do Zakopanego to po znajomości dzwonimy do Teściowej znajomej ona kiedyś prowadziła pensjonat w Zębie, już go nie prowadzi, ale zaprzyjaźnione osoby przyjeżdżają do niej co roku. Jak jedziemy to zawsze jest pełno tzw. naganiaczy, którzy stoją z numerami telefonów lub transparentami typu "mamy tanio wolne pokoje" itp. i wielu ludzi z tego korzysta.
Runka
jadac nad morze zrezerwacji nie potrzebuje (mam tam rodzicow), natomiast w inne zakatki Polski sie udajac rezerwuje hotel sama (u nas wypady sa organizowane zazwyczaj spontanicznie wiec rezerwacja odbywa sie z 2-3 dniowym wyprzedzeniem)
goskapolak
Nigdy nie rezerwuję wcześniej.Oczywiście wtedy gdy znam miejsce,do którego jadę.
izkalepszy
Zawsze na chybił trafił i zawsze trafił(grins)
LaMandragora
Wylaczajac, ze jade do rodziny lub przyjaciol, zawsze...
Wyruszac gdzie z 3 dzieci... nie wiedzac, gdzie i jak... za duzo stresu. ;) Co innego samemu czy nawet "tylko" z jednym dzieckiem... to jeszcze bywalo, ze na chybil trafil sie jezdzilo. ;)
monikarogalska2
Zawsze rezerwuje. W tamtym roku wyjątkowo wyjechaliśmy do Zakopanego bez rezerwacji i to był największy błąd. Było takie oblężenie, że noclegi bez problemu można było znaleźć tylko na peryferiach miasta. A ile stresu i szukania...cały dzień zmarnowany(pout) Ja nie polecam.
smerrfetka
Kiedyś rezerwowałam wcześniej ,aby mieć wygodę.W tym roku nic nie rezerwuję,bo pogoda jest straszna,więc na ostatnią chwilę zostawiam wszystko....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.