Menu

wczasy pod grusza

kochane od czego zalezy kiedy wyplaca wczesy pod grusza?jakt moliwe ze wyplaca przed urlopem czy raczej po! ? pewnie uzaleznione jest to od danego zakladu!pozdrawiam i bedzo dziekuje za odpowiedzi

avilla1209
 944  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Praca i Finanse kasa

Odpowiedzi

avilla1209
JESZCZE RAZ ...kochane od czego zalezne jest wyplacanie wczesow pod grusza?jest moliwe ze wyplaca przed urlopem czy raczej po! ? pewnie uzaleznione jest to od danego zakladu!pozdrawiam i bedzo dziekuje za odpowiedzi
andziabuziak
u mnie w zakładzie "dom pomocy społecznej" jest że jeśli urlop wyciągasz 2tyg całe to masz te wczasy a jeśli se rozkładasz że tydzień teraz a inne tyg. tez osobno to nie płatne było ! musisz mieć ciagłośc chyba 10 lub 14 dni!(smutna)
avilla1209
ok dzieki to mam ciaglosc tylko jeszcze jak to wyplacaja ?czy przed urlopem czy po?
andziabuziak
ja miałam w czasie urlopu :D ŻE ZACZEŁAM I WLALI MI KASIORKĘ W KONTO
KlaudynaK
U ojca mojego Stasia w zeszłym roku wypłacili mu jakoś pod koniec czerwca, teraz z tego co mówił to mu nie wypłacili, a czemu to nie wiem... urlopu to on chyba nie ma w ogóle bo z tego co pamiętam to wykorzystał już... no ja takiego szczęścia "gruszowego" nie mam więc na swoim przykładzie się nie wypowiem...
andziabuziak
A TO u mnie jeszcze zawsze na początku roku sie uzupełnia papiery zeby dostac kase podgruszą ...Kadry zawsze dają takie wszystkim.
samanita
Ja wczasy pod grusza juz dostalam, u nas ogolnie jest postoj maszyn dwa tygodnie i wtedy mamy urlop, a pieniadze zawsze dostajemy juz w czerwcu(przed urlopem)
zosian
a co to wogóle sa pieniadze za wczasy pod grusza???pierwsze słysze takie coś wiec jesli moge to prosze o wyjasnienie(kwiatek)
joasik31
u mnie wpłaca zakład przed urlopem, ale musi być ciągłość 14 dni:) w tym roku już dostałam:)
Achcha
mi wypłacali po - wypełniałam karteczkę, gdzie byłam i z kim(grins)(grins)(grins) (inwigilacja na całego) i później KASA(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.