Menu

wczesniak

witam was mamy(awve)
mam do was pytanko kiedy moge wyjsc z mija niunia na dwor jest wczesniakiem ma juz prawie miesiac. tydzien jest juz z nami w domku.

marzenka81
 1049  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dziecko wczesniak

Odpowiedzi

sque
nie wiem jak to jest z wcześniakami ale ja ze swoją córeczką wyszłam na dwór po tygodniu, tyle że to było w połowie sierpnia.
ADAMSKA98
mozesz juz pomalu wychodzic na powietrze
Basia1980
NIe mam pojęcia kiedy mozna wyjść z wcześniakiem, najlepiej podejsć do położnej i się zapytać. Ja wyszłam na dwór po 3 dniach od wyjścia ze szpitala
mycha2706
Ja wychodziłam ze swoim wczesniakiem na drugi dzien po wyjsciu ze szpitala,ale w szpitalu spedzilismy od porodu miesiac.... mysle,ze jak nie wieje to mozesz spokojnie wyjsc.
euphoria29
Uważam że za wcześnie na wychodzenie na spacer tym bardziej że dzidzia urodziła się przed czasem.Takie dziecko nie ma jeszcze odporności(żadnej na wirusy i bakterie)więc lepiej uważać.A gdzie Ci się tak spieszy??Zawsze pamiętaj że najważniejsze dobro dzidzi.(kciuki)
Punia
wcześniactwo nijak się ma do spacerów poza tym, że skórka takiego dziecka jest troszkę cieńsza, masa mniejsza i taki dzidziak łatwiej się wychładza.możesz śmiało z nią wychodzić jak bardzo nie wieje i ubierać ja cieplej niż piszą w gazetach czy poradnikach.początkowo skróć czas spaceru do 15 minut a potem wydłużaj.poza tym teraz w wielu mieszkaniach jest zimniej niż na dworzu!!!
powodzenia
Kasia21
ja ze swoim synkiem wyszłam około tygodnia po wyjsciu ze szpitala a jest on też wcześniakiem miesięcznym.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.