Menu

Wcześniak - ur.26-27 tyg ciąży

Witam.Poszukuję rodziców z którymi mogłabym wymienić się informacjami na temat takich Maluszków urodzonych co mój Szkrabik.
Mój synuś w sobotę kończy 4tygodnie,leży pod respiratorem a stan jest bardzo ciężki (placze) Już mi brakuje łez tyle ich wylałam (placze)
Lekarze mało mówią,jedynie tylko tymi swoimi skrótami lekarskimi.

Dzeni Mamusia
 3228  29

Znajdź pytania na ten sam temat:

wcześniak

Odpowiedzi

mycha2706 ExpertMama
Ja urodziłam w 34,ale moja kuzynka w 27 właśnie,synek ważył zaledwie 800 gramów,a teraz duzy chłopiec z Niego...ma 9 lat.Myslę,że medycyna z każdym dniem jest doskonalsza więc będzie dobrze.
Słuchaj lekarzy,znają się na swojej pracy,podpytaj pielęgniarki.Trzymam kciuki mocno(prezent)
Dzeni Mamusia
Wiele pytań a mało odpowiedzi (placze) Każdy dzień to praktycznie walka o życie (placze) Lekarze zbywają nas a pielęgniarki co nie co powiedzą ale mają ogólnie zabronione przekazywanie informacji (placze)
Dziękuję za słowa otuchy.
maja1482 Mama
Kolega mojego męża urodził się właśnie w tym czasie, ważył około 800g a teraz ma ponad 30 lat i kawał z niego chłopa... A to było tyle lat temu i wszystko skończyło się dobrze... Zgadzam się z @mychą... medycyna z dnia na dzień robi postępy, więc i u Ciebie wszystko się ułoży...Jestem z Tobą i trzymam kciuki(cukierek)(cukierek)(cukierek)
monique25 Mamusia
synowie mojej szefowej urodzili sie w 27 tyg ... do tego bliźniaki ... teraz maja po 33 lata i maja się świetnie (kciuki) obydwoje zdrowi. Trzymam kciuki za maluszka (prezent)
Dzeni Mamusia
Mój synuś urodził się z wagą 1000g ale jak to lekarze stwierdzili nie waga się liczy tylko w którym tyg.dzieciątko przyszło na świat.Chodzi tu o rozwinięcie płucek a nasz niestety w bardzo ciężkim stanie je ma (placze)
Wiem,że czas gra rolę i medycyna robi postępy.Ale tyle pytań się nasuwa a zero odpowiedzi (placze)
agucha44444 Mamusia
Trzymam kciuki, bedzie dobrze.
patrycja21 Mamusia
kochana ja urodziłąm synka w 24 tyg ciazy z waga 650 gram ale niestety mój synek miał zbyt obległe obrazenia szczególnie dwa wylewy i nie wygrał z nimi ale musisz mocno wierzyc ze twój skarbek da rade , ja w to wierze
trzymaj sie kochana
patrycja21 Mamusia
kochana ja urodziłąm synka w 24 tyg ciazy z waga 650 gram ale niestety mój synek miał zbyt obległe obrazenia szczególnie dwa wylewy i nie wygrał z nimi ale musisz mocno wierzyc ze twój skarbek da rade , ja w to wierze
trzymaj sie kochana
Dzeni Mamusia
Współczuję..U nas jest ciężka niewydolność płucna i nerkowa,na szczęście wylewów nie mamy.Wiary nie tracę,wierzę całym serduszkiem w niego,bo musi być silny-dla nas.
MiJa Mamusia
Moje dzieci (bliźniaki) też są wcześniakami. Troszkę później się urodzili bo 33 tyg. Leżeli na patologi noworodka i obaj byli dotleniani (mieli załozone "noski" z tlenem)...dziś mają 3 lata i prawie 9 miesięcy...pierwszy rok był ciężki...bieganie po specjalistach(okulista,neurolog,kardiolog,audiolog),rehabilitacja...i jest "ok"...jeden z synów ma autyzm ale biorąc pod uwagę to co mogło go czekać to można powiedzieć ,że to "TYLKO" autyzm. Dzieciaczki są silne...nie jeden "stary" nie wytrzymał by tego co potrafi wytrzymać takie maleństwo. Bądź dobrej myśli...napewno wszystko dobrze się skończy.
Dzeni Mamusia
Mój synuś jest intubowany,nie ma "noska"założonego.Do tego nie daje rady oddychać na respiratorze zwykłym,ciągle przerzucają go na oscylator (placze)

Dziękuję wszystkim za dobre słowa,Kochani jesteście.
aga24 Mamusia
(prezent) trzymam kciuki musi być dobrze zobaczysz
MAJA15 Mamusia
(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze) Trzymam kciuki za Twojego synka!!!(grins)
lola86 ExpertMama
(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek) trzymam kciuki (cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
morelive2007 Mamusia
moja siostra urodziła się z waga 500 g 33 lata temu :)jest zdrowa. Będzie dobrze
amalka VIPMama
Krzysio też został zakwalifikowany jako wcześniak- 36 tyg i 6 dni, więc dnia brakło do porodu o czasie. Mieliśmy szczęście bo obyło się bez respiratora.

Moja bardzo dobra koleżanka urodziła się w 28 tygodniu. To było 30 lat temu więc w epoce "dinozaurów" a jednak dzieciątko przeżyło. Od tamtego czasu medycyna pogalopowała ostro do przodu.

Wyszukaj najbardziej przychylną pielęgniarkę (najlepiej młodą dziewczynę) i podpytaj na osobności. Te kobiety też są mamami więc może znajdzie się dobra duszyczka, która mimo wszystko odpowie na kilka pytań.

Trzymam kciuki za Twoją kruszynkę (cukierek)(cukierek)(cukierek) Tobie również życzę siły i tego, byś jak najszybciej przytuliła synusia (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
monilajsa Mamusia
(prezent) Trzymam kciuki za Waszego Okruszka(prezent)
emikacpi Mama
będzie dobrze , badz dobrej mysli (cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
Ada3610 Mama
(prezent)(prezent) trzymam kciuki(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
korek221 Mama
Trzymam mocno kciuki za zdrówko Twojego Bąbelka(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.