Menu

Wędliny dla dzieci

Jakie wędliny kupujecie dla dzieci? Ja wam szczerze powiem, że jem bardzo bało wędlin jakoś te różowe wędliny do mnie nie przemawiają. Ale mój synek bardzo lubi wędlinki. I nie wiem jaka wędlina jest że tak powiem „najpewniejsza” dla dziecka. Podzielcie się doświadczeniami i opiniami.

paula80
 1102  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko mięso wędlina

Odpowiedzi

Marlena
Ja najcześciej kupuję polędwicę sopocką, albo jakieś wędliny z indyka. Czasem uda mi się kupić jakąś taka swojską szynkę, którą się samemu gotuje. Ona przynajmniej ma smak, bo te wszystkie jak mówisz różowe wędliny smakują tak samo. A taka szynka jest mocno wędzona i przez to, że ją sama gotuję jakoś tak wydaje mi się bezpieczniejsza.
Aagataa
Rafał je każdą wędlinę jak leci ale najbardziej to lubi parówki – kupuję mu berlinki. I je je w różnej postaci – i grzane na ciepło i na surowo i pokrojone na kanapeczkę. Jakoś wolę się nie zastanawiać nad tymi wędlinami bo i tak i tak wszyscy wiemy, że chemii to w nich jest od groma.
ivka
To mój Partyk nie przepada za wędlinami. Czasami zje coś z jakąś drobiową wędlinką, ale najbardziej to lubi jak upiekę schab. Mi też się to wydaje najlepszą alternatywą. Przyprawiam schabik odpowiednio, daję do środka trochę czosnku i piekę w piekaniku. Wtedy wiem co jem i chłopakom też to smakuje.
Olka31
Tomek wcina wszystko jak leci. Na szczeście mamy dojście do swojskich wędlin więc jest ok. na pewno nie kupiłabym wędliny w żadnym markecie. Wolę kupować w małych sklepikach niż w takich molochach, gdzie nawet się nie można dowiedzieć skąd mięso pochodzi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.