Menu

Wędrująca wysypka.

Drogie mamy,czy wiecie coś na temat wędrującej wysypki u niemowlaka?Proszę o wszystko co wiecie na temat np: jakie przyczyny ,może swoje doświadczenia z takową...

ring
 2237  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie wędrująca wysypka

Odpowiedzi

tymianek
wędrująca wysypka kojarzy mi się tylko z trzydniówką, bo przy tej infekcji, po 3-4 dniach goraczkowania dziecko dostaje wysypki, która własnie "wędruje" od góry do dołu ciałka, aż w końcu znika.
ring
Tak ,czytałam właśnie w necie ,że tak się zdarza przy trzydniówce ,ale w naszym wypadku trzydniówka odpada.Córcia ma 2 i pół miesiąca i od ok. miesiąca ma taką wędrującą wysypkę.Byliśmy u lekarza ,ale pani doktor -co mnie przeraża -bardzo się śpieszyła do innych dzieci ignorując nas totalnie.Powiedziałam jej ,że ona wędruje -myślałam ,że to może skaza białkowa,no ale ona przecież nie wędruje ,a pani doktor nic nawet nie wspomniała ,że to ni skaza jak jej mówiłam ,że ja podejrzewam.Dopiero po wizycie coś mnie tknęło ,że przy skazie wysypka nie wędruje.Do tego doszły małej śluzowate kupki .Wiem musimy udać się do lekarza,boje się tylko ,że znów nas oleje :( ,boże przecież chodzi o zdrowie maleństwa,a pani doktor mnie strasznie zawiodła jak tak dalej będzie to trzeba będzie poszukać innego pediatry.
emikacpi
tak zmień pediatrę ja zmieniłam po tym jak kacpra pani doktor wyjechała na mnie za przeproszeniem z mordą że dlaczego ja zapisałam 3,5 latka do przedszkola jak on joest alergikiem i bedzie miesiac w miesiac chorował , wkurzyłam sie i powiedziałam jej pare słow , że kiedy ma sie uodpornić jak nie teraz ? kacper poszedł od wrzesnia co prawda cały listopad przechorował ale teraz już jest o wiele lepiej , w domu jak siedział też bardzo czesto chorował bo co 4 ms antybiotyk czasami nawet i czesciej. nie ma sie co z nimi pieścic tylko zmień pediatrę dla dobra dziecka ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.