Menu

Weekend - kto się zajmuje dziećmi

Jak u Was wygląda podział obowiązków w sobotę i niedzielę, gdy oboje jesteście w domu? Czy jest tak, że jedno z was przejmuje pałeczkę w opiece nad dziećmi, a druga połowa zajmuje się domem, czy może staracie się ten czas spędzić wspólnie odkładając obowiązki na później?

Ania
 1572  20

Odpowiedzi

Mandarinios
Ja, mąż rzadko...:/
pati2375
raczej mąż bo ja zazwyczaj w pracy jestem.)
kasia13_archiwum
Maz czesto w weekendy pracuje...
Ale tak czy inaczej to ja raczej na okraglo zajmuje sie z dziecmi... co oczywiscie nie znaczy, ze papa sie w nic nie angazuje, jezeli chodzi o dzieci.
mami2008
W większości Ja ,ale pomaga mąż i teściowa..
lara1982
To zależy jak mam wolne to sprzątam z córką i razem spędzamy cały dzień.Bywa jednak tak,że pracuję cały weekend i wtedy mała zostaje u mojej mamy
Kayah
Przeważnie ja, bo mój mąż woli składać motor w garażu. Ale jak już się kończy moja cierpliwość i jest awantura to wtedy niedzielę poświęca dziecku. Ale nie za długo bo ciągle szuka jakiegoś pretekstu żeby z nim nie siedzieć.
Baba nigdy niy mo:
czasu
piniyndzy
w co sie łoblyc.
Zawsze mo:
racja
gryfne dzieci
chopa idioty.
Z niczego poradzi zrobić:
szałot
bigos
no i larmo
eilinel
Ja mam wolne tylko w weekendy i to właśnie wtedy nadrabiam zaległości z synkiem, taki mamusiny weekend. Mąż przeważnie pracuje ale jak ma wolne to wiele rzeczy robimy razem.
szajek2007
maz bo ja ide na weekend do pracy..:)
darzenka
razem :) mąż w soboty pracuje ale jak przychodzi to zajmuje sie córką, wieczorem ja kapie a potem sie wygłupiają. nie mogę narzekać na niego:)
siwusek
Mój mąż w tygodniu pracuje a weekend jest w domu tzn.(pół soboty i niedziele)więc stara mi się pomóc w zajmowaniu się córcią:)
serum
Zawsze razem, nawet w tygodniu się wymieniamy. Oboje pracujemy na zmiany i córka jest raz ze mną a raz z tatą. Najbarzdiej lubimy weekendy i wspólne zabawy lub wypady.
kasiunia1
razem lub babcia bierze małą
karolinkaxxx
Po współnym śniadanku tak na zmiane co niedziele jedno z nas zajmuje się dziećmi, a drugie gotuje obiad. Po obiadku już wspólnie spędzamy czas. No ale niestety jest jedna niedziela taka że mąż idzie do pracy no i wtedy do popołudnia jestem sama z dzieciaczkami.
kraska3
dzieliimy się obowiazkami
IziaMorela
MY.
syla
a moje maluchy jutro do 15 z tatą i calą niedzielę a ja w pracy dzielimy się obowiązkami
avialle
ehh u nas różnie, ale on sam spontanicznie raczej nie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.