Menu

Weekendowe plany

Jakie macie plany na naprawdę ślicznie zapowiadający się weekend? Spędzicie go w domu czy może gdzieś na świeżym powietrzu? Jak najbardziej lubią spędzać wolny czas wasze pociechy?

paula80
 494  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport weekend wolny czas plany

Odpowiedzi

carla1978
W związku z tym, że w niedziele jest dzien dziecka, wybieram się z córką na Pola Mokotowskie. Zaplanowanych jest mnóstwo atrakcji. Mam nadzieje, że córce się spodoba. Przy okazji zapraszam wszytskie mamy z Warszawy. Więcej informacji o tej imprezie znajdziecie w Grupie "Kalendarz wydarzeń dla mam".
Marlena
My się wybieramy całą rodzinką na weekend do moich rodziców. Będziemy jednocześnie obchodzić dzień dziecka i urodziny mojego męża. Zuzia ma tam raj, bo jest dużo dzieci w jej wieku w rodzinie, jest wielki ogród i piaskownica. A w tym czasie my sobie pogrillujemy, pogadamy. jak to się mówi... nie ma jak u mamy.
artanis
My już dzisiaj wybywamy w rodzinne strony, dziś Grześ będzie bawił się z kuzynką Martynką - jest niecały rok starsza od niego. Pewnie będą robić wyścigi na rowerkach i biegać po ogrodzie:) Jutro rano wybieramy się na ślub, pokaże zdjęcia jakiego mam eleganta!:) W niedziele pewnie wrócimy do Bielska i rozejrzymy się za jakimiś atrakcjami oferowanymi przez miasto:)
natka18
Mój mąż wymyślił jakąż wycieczkę do Czech zwiedzać jakieś zamki Rumcajsa czy coś. Mi został jeszcze miesiąc do porodu i szczerze Wam powiem, że najchętniej to bym została w domu - bezpieczniej bym się czuła. A nie wiem jak to powiedzieć mężowi żeby go nie urazić - nie chcę też robić z siebie ofiary bo ciąża to nie choroba. Nie wiem czy rozumiecie moje obawy...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.