Menu

Wesele bez alkoholu

Często się słyszy gdzieś przelotem o akich weselach, ale czy któraś z wam może była sama na takim weselu, albo miała takie wesele?! Co myślicie o takich weselach jestescie za tym, żeby wesela były bezalkoholowe?

Pixelka
 952  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

alkohol wesele

Odpowiedzi

agnesse81
To bardzo fajny pomysł, ale trzeba wziąść po uwagę, żę nie wszyscy bawią się bez promili. Impreza rozkręca sie dopiero, jak "goście zatankują". Dużo zależy od towarzystwa, czy umie się bawić, czy nie bez alkoholu...Ja jestem za!!!!!
alinagj1o2
Ja miałam wesele bez alkoholowe,miałam tylko szampan na toast.Wszyscy wiedzieli że tak będzie ,bo wcześniej byli uprzedzeni.Zdecydowałam się na takie bo nie chciałam by pewne osoby mi go nie popsuły.Ojczym od męża np nie przyjechał bo stwierdził że na pogrzeb nie pojedzie.Wszyscy dobrze się bawili każdy był zadowolony.Zaoszczędzone pieniądze przeznaczyliśmy na autokar i pojechaliśmy tam gdzie żeśmy się poznali.Mieliśmy załatwioną sale.Było to coś innego,goście mieli 2 w jednym wycieczkę no i ślub.Wszyscy do dziś mile to wspominają .
ania77
Bylam na dwoch tureckich weselach. Tam nie bylo alkoholu. Zabawa i tak byla dobra!
Kapka84
Robiłam fotki na takim weselu i było w porządku. Goście dostali taką informację na zaproszeniach i kto nie miał ochoty na takie wesele po prostu nie pojawiał się.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.