Menu

weselne dekoracje

Mamusie jak robiłyście wesele swoje to dekoracje oddałyście w fachowe ręce( jesli tak to ile was to kosztowało????) czy same sobie ozdabiałyście sale??? ja chce sama ale boję się ze porywam się z motyką na słońce. przeraziłam sie gdy usłyszałam ile biorą u mnie w okolicy dekoratorki(800-1200zł)- i to bez kwiatów. dlatego postanowiłam sama się za to zabrać. wesele robimy w remizie więc trzeba ją ładnie"ubrać". (pout)(pout)(kwiatek)(kwiatek)

Milki
 516  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport weselne dekoracje

Odpowiedzi

Milki
oj szukam i już tysiąc pomysłów mam:) (kwiatek) dziękuje
Aneta50209
Nam ubiierała dekoratotka zapłaciliśmy 700 zł za ubranie sali, kościoła i 3 samochodów. Ja wolałam oddać to w ręce profesjonalistki bo sama nigdy bytak nie ubrała, a poza tym nie miałam na to czasu....dodam że to było 5 lat temu(grins)
tlolek
robiliśmy sami. kupiłam organtyne w 3 kolorach, balony, butle z helem, białe tulipany i margerytki jedynie zamówiłam bukiet na stół ten co przed młodymi się kładzie i żałuje strasznie bo daliśmy 200 zł a jak zobaczyłam jak prosto jest wykonany to złapałam się za głowę.
tak w zasadzie tylko nasz stół był przystrojony a stoły gości zaznaczone akcentami ślubnymi
mala21
salę ubierali właściciele, to było wszystko wliczone w jedno, sala żarcie dekoracje, za ubranie koscoła kwiaciarnia wzieła 300 zł
aniol
u nas sale wlascieciel ubieral i to juz bylo w cenie sali a kosciol 150 zl zaplacilam i ubrali .gdybym robila w remizie to bym sama ubrala to ile cie wyniesie z 500 zl w sumie tylko musisz dobrej hurtowni poszukac .balony kwaty jakies delikatne dekoracje na stol mozna powymyslac:))
Magdzik
Sami ubieraliśmy salę... Za same balony, organtyny, itp. zapłaciliśmy ok.500zł, a dodatkowo za ubranie kościoła 250zł.
Milki
dziękuje kochane jesteście
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.