Menu

Węże i pająki – co sądzisz o hodowaniu egzotycznych gatunków zwierząt w domach

Niektórym osobom w zupełności wystarczy pies, kot lub świnka morka. Inni natomiast mają szczególne upodobanie do bardziej egzotycznych zwierząt jak węże, legwany czy pająki. Co sądzisz o trzymaniu w warunkach domowych tego typu zwierząt? Czy czułabyś się bezpiecznie mając w terarium węża lub pająki? Może same hodujecie takie zwierzaki? Napiszcie jakie jest wasze zdaniem na temat trzymania egzotycznych gatunków zwierząt w domu.

Ania
 1669  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród węze pająki zwierzęta

Odpowiedzi

MaLaCzarna
Ja mam wstręt do pająków , węży itp. nie chciała bym się z nimi znaleźć w jednym pomieszczeniu na 5 minut a co dopiero trzymać w domu.
xkasiulax
Mieliśmy Agamę brodatą (jaszczurkę )zdecydowanie wolę pluszowe zwierzątka świnki,króliczki,chomiczki .Żadnych Gadów!
sara7777
Nigdy w życiu bym nie hodowała takich stworzeń w domu
korek221
a ja lubię takie stforrrki:)))dobra ,dobra...wiem ,że jestem pod tym względem"zboczona" :))
niestety małżon nie "trawi" żadnych "robali" ,gadów itp....nawet salamandry ,czy niewinnej żabki do ręki nie weźmie... marzy mi się kameleon; węża nie mogłabym hodować bo nie miałabym serca dać mu żywego mięska do pożarcia:( na razie muszą mi wystarczyć ślimaczki,,Kicia i pies - acha - Małego Grzesia też już "zaraziłam" bakcylkiem - kocha wszystko co się rusza i niczego się nie boi:)))
salerno
ja tak jak kiteczek
daryjka87poznan
Nigdy w zyciu!!!!!!!!!!!
mamaMaksa
czemu nie,ja lubie różne gady owady a mój mały Maks ma bzika na ich punkcie nie boi się niczego i potrafi wziązc do reki wszystko co sie rusza
alinagj1o2
Fajnie by było mieć w domu takie stworki ale żeby je mieć trzeba mieć warunki i czas. Ja nie mam jednego i drugiego.Na razie zadowolę się króliczkiem i żółwiem wodnym. Mój żółwik ma gdzieś z 13 lat jak go kupiłam był wielkości 5 zł a teraz taką wielkość ma sama jego głowa.
Niegrzeczna
Jestem za :)
sama miałam 7 ptaszników w domu a mama zawału dostawała jak uciekły kiedyś :D:D:D patyczaki były milsze ale mniej ruchliwe i nie zabijały swojego jedzonka :/ Kocham wszystkie egzotyczne, duże, silne i niebezpieczne zwierzątka, żadne zwierze bez powodu nie krzywdzi ludzi (tylko odwrotnie bywa) więc nie mam czego się bać :)
piasekpustyni
głupota
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.