Menu

węzły chłonne na szyji

Piasłam wam ostatnio o katarze mojego dwulatka prosząc o jakieś krople na katar które mozecie mi polecic. Dzis mam inne pytanie ale zwiazane z katarem. Maciek ma ten katar chodz dzis już naprawde malutki od srody; wczoraj wieczorem zauważyłam że ma powiekszone wezły chłonne na szyji i to dośc znacznie. jak myślicie czy jest to podyktowane tym przyziębieniem czy czymś innym. Powinnam udac sie z nim znowu do lekarza ( lekarka badała go w piatek) i zrócić na to uwagę czy poczekac aż całkiem przejdzie mu katar i isc na kontrolę dopiero wtedy.

elcia
 808  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie chore dziecko

Odpowiedzi

aga24
Oczywiście węzły się powiększają podczas choroby i mogą być jeszcze przez dwa tygodnie u mojego tak było.Nie matrw się(prezent)
Magdzik
Ja bym poszła, a najlepiej zamów wizytę domową, by nie kręcić się po przychodni pełnej wirusów(kciuki)
ADAMSKA98
idz do lekarza moja siostra miala usowane wezły chlodne jak by jej nie usuneli to by juz dawno nie zyla ...wezly to nie pszelewki to powazna sprawa
ADAMSKA98
tak moze i od choroby ale miala juz komurki rakowe na tych wezłach ,to bylo nie bardzo zostawic je
ADAMSKA98
i terz wiecznie miala z byle pszeziebienia powiekszone


sory za byki pisze i patrze sie na malego urwisa
ADAMSKA98
wiesz u malucha to moze byc z pszeziebienia ale tez warto sparwdzic
Madzik8889
zgadzam sie z ADAMSKA(* więzy chłonne to nie przelewka! lepiej niech lekarz to zobaczy...ja miałam kiedyś więzy chłonne powiększone i dostałam antybiotyk na nie! lepiej leczyć za wczasu albo sie przejść nie potrzebnie niż żeby dziecko cierpiało bo jeśli ma chore więzy chłonne to one bolą i wiem to z doświadczenia bo niedawno przechodziłam to!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.