Menu

Wiaderko Tummy Tub

Ciekawa jestem jakie macie zdanie na temat wiaderek do kapieli niemowląt Tummy Tub? A może któraś z was już takie wiaderko stosowała?

Monarri
 551  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

dudka
Ja nie wyobrażam sobei kąpania dziecka w czymś takim – chyba trzeba mieć niesamowitą wprawę !?
lucynka78
Sama byłam bardzo sceptyczna gdy pierwszy raz przeczytałam o tym "ustrojstwie" iprzyznam się, brzydko drwiłam. Potem opowiadała mi o tym koleżanka, która była wręcz zachwycona – jej synek uwielbiał takie kąpiele, ona się nie bała, że dziecko się zachłyśnie albo że się wyślizgnie. Teraz z perspektywy ataków paniki synka w czasiekąpieli w wanience, przypuszczam, że takie wiaderko mogło się i u nas sprawdzić.
smerfetka
Ja używam takiego wiaderka i powiem szczerze, że dziecko jest zachwycone ! A wanience miałam wrażenie, że marznie, a tytaj jest zanurzone, macha rączkami, chlapie. Zakup konsultowałam z lekarzem i twierdzi, że jest ok, że nie ma nacisku na oś kręgosłupa, że plecki są podparte itd! Polecam – też byłam początkowo na nie, ale przekonała mnie moja położna w zasadzie.
Pixelka
Ma to nawet logiczne wytłumaczenie – niemowlaczki dobrze czują się w ciasnym – we wszytskim gdzie jest ciasno jak u mamy w brzuszku! Dlatego te wiaderka się sprawdzają!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.