Menu

Wiadomość o ciąży

Gdy dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży na pewno zastanawiałaś się nad reakcją Twojego szefa w pracy. Jak długo czekałaś z powiadomieniem szefa i jaka była jego reakcja?

Ania
 2422  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Praca i Finanse praca ciąża szef wiadomość

Odpowiedzi

krasna1
od razu
darzenka
ja chyba dopiero w 3 miesicu ciazy powiedzialam byla topraca na umowe zlecenie i bałam sie ze bede musiala z niej zrezygnowac własnie z powodu mojego "super" szefa.
monique25
w 4miesiacu ciąży dopiero .
JUSTYLKA
nie interesowała mnie reakcja ,pracuję na umowę zlecenie i szefostwu nic do mojej ciązy
izaS
Powiedziałam od razu,kierwniczka pogratulowała i niebyło pretensji.
irekzboralski
powiedziałam odrazu...zaskoczeni byli po tyle co awansowałam...no i było po awansie...
elcia
hahhaha u mnie to była śmieszna sprawa. najpierw w ciaze zaszła moja koleżanka z pracy a dwa miesiące później ja. można sie domyslac co czuł szef...
agnieszka79
u mnie też było podobnie jak u elci,bo najpierw moja kumpela zaszła w ciążę,a ja po 6 miesiącach zaszłam no i powiedziałam od razu,ale szefostwo nie było zadowolone,bo 2 miesiące prędzej mianowali mnie kierowniczką no i nie mieli nikogo na moje miejsce.z początku byli źli ale później już się cieszyli,a po 15 miesiącach od pierwszego porodu poinformowałam ich o drugiej ciąży:)ale wtedy ucieszyli się od razu:)
Remedios
a ja pracowałam jako niania i byłam (jestem) bardzo zaprzyjaźniona z moją "szefową":) powiedziałam od razu, cieszyła się ogromnie tylko jej smutno było że będę musiała odejść:)
mammma
powiedziałam w dogodnym dla mnie momencie. na pewno po 12 tyg. i tak wiedziałam, że nie będzie do czego wracać i... nie było.
flame123
mój szef dowiedział się 2 tygodnie przed porodem, taki był spostrzegawczy!
a co do reakcji... interesowało go tylko kiedy mam termin, bo umowę miałam tylko do 31 X a Zosia urodziła się 1 XI. taka byłam miła!
Anita21
pod koniec 3miesiaca ale zareagowal normalnie i sie cieszyl:)
eilinel
Powiedziałam kierowniczce, że musimy porozmawiać, a ona pomyślała, że chcę się zwolnić i jak dowiedziała się o ciąży to jej ulżyło i się cieszyła :) a dyrektor zapytał się czy jestem na 100% pewna bo może tylko mi sie zdaje (a byłam już w 3 m-cu) ;P
Wiktoria123
hihi moj szef nie miał czasu na okazywanie swojej reakcjii ja poprostu okazałam oswiadczenie i wiecej w pracy mnie nie było ..Kochane co najlepsze ..przyznał mi i macierzynskie i wychowawcze!!!! Super gosciuu
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.