Menu

Wiadomości

Jak weszłąm przed chwilą na interie i przeczytałam ten tekst to aż mi się słabo zrobiło....Jak można być aż tak nie odpowiedzialnym??Tyle szczęścia w nieszczęściu, że dziecku nic się nie stało...oto tekst artykułu:


Na szczęście życiu trzyletniego chłopca, który wypadł przez okno mieszkania na pierwszym piętrze bloku przy ul. Górniczej w Olkuszu w Małopolsce nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło, gdy matka chłopca wyszła na zakupy zostawiając go samego w mieszkaniu. Gdy kobieta wróciła do domu i wyjrzała przez otwarte okno, zobaczyła syna leżącego na trawniku przed blokiem. Na szczęście chłopiec spadł na suszące się pranie, co zamortyzowało jego upadek. Ze względu na ogólne potłuczenia, dziecko pozostało na obserwacji w olkuskim szpitalu.

Policja zatrzymała jego 40-letnią matkę, która będąc w stanie nietrzeźwym (1,4 promila) nie sprawowała właściwej opieki nad swoim synem. Za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

Madzik8889
 652  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

wiadomość

Odpowiedzi

izaS
(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)
ana8377
co za nienormalna baba prawa bym jej odebrala
kasia13_archiwum
(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
betty
ja jestem z olkusza...az wstyd sie przyznać!
mammma
no i należy jej się ta kara. jak zwykle w takich przypadkach najbardziej mi żal dziecka. ale cóż, rodziców się nie wybiera.
rozowa82
(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) bez komentarza
flame123
znam babkę, ktora dokładnie tak samo robi, z tym, że bez promili i jeszcze to rozgłasza
33anna
(placze)(zlosc)(placze)(zlosc)(placze)(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.