Menu

Wiara....

Czy wierzycie w Boga i w jego szczególną dobroć i sprawiedliwość?Ciekawa jestem Waszego zdania.

euphoria29
 956  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie bóg i wiara życie chrześcijańskie

Odpowiedzi

nina83
TAk wierze....w 100%
ADAMSKA98
tak
moniula
wierze w Boga, lubie czytac Biblie ale nie lubie chodzic do kosciola i nie lubie ksiezy. nie mam ochoty sluchac na kogo nalezy glosowac , albo tekstow w stylu" nie chodzicie do kosciola a to grzech"- mowi to akutat do tych wszystkich ktorzy przyszli:)
euphoria29
Ja również wierzę choć parę lat temu zwątpiłam i odwróciłam się od Boga.Minęło sporo czasu nim znów uwierzyłam i jestem z tego powodu szczęśliwa.
euphoria29
Uważam też że życie bez Boga nie ma sensu.
soniacz87
Jestem wierząca ... choć bardzo sporadycznie uczęszczam do kościoła !!
euphoria29
Dokładnie Joanna1804-zgadzam się z Tobą, nie można uogólniać(kciuki)
euphoria29
Mieszkam w Irlandii od paru lat i miałam wybór albo chodzić na polską albo na irlandzką mszę no i oczywiście wybrałam drugą opcję.Msza trwa ok 35 min,nie muszę wysłuchiwać bzdur,ksiądz w paru zdaniach sensownie przekazuje to co powinien.Zaznaczam że chodzę do franciszkanów.
Nula139
Wierzę w Boga.
kasiunia1
wierze i praktykuje!!!!
Mandarinios
Ja też wierzę.... tzn wierzę, że jest coś ponad nami.... do Kościoła zaczęłam chodzić po ochrzczeniu Kuby i nie idę tam dla ludzi, księdza czy "bo trzeba".... idę, bo chcę.... Poza tym uwielbiam kazania jednego z księży w naszym kościele..... Nie mam też wyrzutów sumienia, jeśli się trochę spóźnię na mszę czy nie pójdę, bo np się źle czuję itp... Przestałam też jeść mięso w piątek... co do księży i zakonnic - niewyobrażam sobie wiary bez przewodników... każda wiara, wyznanie mają osoby "prowadzące".... Potrafię też być obiektywna w ocenie ich zachowania, nie wsadzam wszystkich do jednego wora, a takie zachowanie u wielu mnie poprostu wkurza.....
milka3006
jestem wierzaca ale nie praktykujaca niestety zyje w zwiazku nie sakramentalnym i nie moge przystapywac do sakramentow
beatris23
???
Anis
Wierzę w Boga i bardzo Go kocham. A co się tyczy księży i zakonnic to Mandarinios masz racje mnie również wkurza zachowanie ludzi którzy wszystkich księży wsadzają do jednego wora za swoje zachowanie każdy przecież sam odpowie przed Bogiem i nie nam jest osądzanie ich :) MaiRa ja to sobie tak tłumaczę z tą pauzą oczywiście w moim przypadku Jest tyle ludzi na całym świecie i każdy o coś Boga prosi zanim przyjdzie moja kolej musi trochę czasu minąć:) A wiadomo która w tej kolejce jestem :)))
Anieelica
Wierze! :) (prezent)(aniol)(aniol)(aniol)
Nicoletta
W Boga wierzę,w księży nie zawsze (zla)
justyna666
Wierzę w Boga ale nie w kościół i tą całą otoczkę.
monilajsa
Wierzę tak zostałam wychowana
Ewa0528
wierze w boga, ale nie chodze do koscioła w kazda niedziele
babooshka
Wierzę i praktykuję wiarę w Boga, staram się codziennie modlić, nie wyobrażam sobie braku bliskiej relacji z Bogiem...., A co do księży i zakonnic to tylko ludzie więc i im również niestety zdarzy się błądzić, ale są to szafarze Boga i sam Chrystus wyznaczył ich do tej posługi (i wierzę że poprzes sakrament pokuty przez dobrego księdza wypowiada się sam Chrystus):)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.