Menu

widzialyscie to mamusie???

http://www.youtube.com/watch?v=cRarIM_iAGo

co byscie zrobily jak byscie tak nianie przylapaly??? dlamnie to brak slow! jak ja bym ja dorwala to nawt niechce pisac!

Anita21
 669  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

szok

Odpowiedzi

tlolek
ręce opadają(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Madzik8889
Brak słów!!!!!!!Ja to bym tego babsztyla tak po tym głupim łbie lała(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)
KlaudynaK
ja pierdziele... Nie komentuje ale bym taką... eeeeeeeeee
Beata1985
az ryczec mi sie chce jak na to patrze...(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
lizzy11
ta kobieta chyba ma cos z psychika, nikt normalny sie tak nie zachowuje, na miejscu matki gdybym dorwala ta babe to bym sie z nia rozprawila raz a dobrze.
mloda80
chyba potraktowałabym ją podobnie jak ona to maleństwo, podejrzewam ze wyszłaby z mojego domu szybciej niż jak weszła. (zlosc)(zla)
Kordelia
Ja też nie darowałabym jej tego zachowania(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Anita21
no powinni i ti kurde na dozywocie!!!! za znecanie sie nad dzieckiem!!!! (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
maminka
brak slow!!!!!! (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(smutna) szok!!!!!
mysza
(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze) straszne to jest ,normalnie ,aż brak słów...z reszta jak na wszystkie tego typu zachowania gdzie ofiarami padają niewinne dzieciątka...(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
koza54
gdybym ją tylko spotkała to bym ją poprostu zmasakrowała.....(zlosc)(zlosc)(zlosc) nienormalna to bardzo delikatnie powiedziane.... psychiczna i piiiiii, piiiiii, piiiiiii itd. konca nie ma.........(barf)(barf)(barf)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.