Menu

Widzieliście to?

http://www.funiaste.net/3868,75624,filmik.html

Beki
 579  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie przestorga

Odpowiedzi

Beki
dokładnie.. też tak myślę (kciuki)
Kasia1978
niektóre z filmów są autentycznym zapisem z wypadków(placze)
krasna1
aż mi się się włosy jeżyły
emikacpi
straszne i smutne , naprawdę trzeba za kierownicą bardzo uważać to są sekundy a tragedia na całe życie (placze)(placze)(placze)
Zana
zgadzam się z Ateną ... film powinien być obowiązkowo puszczany na kursie prawka
xkasiulax
Widziałam!!
Beki
Kiedyś przechodziłam na pasach.. był ogromny korek.. jakiś palant zaczął wyprzedzac.. dosłownie, w ostatnim momencie, odruchowo (bo pomyślec nie zdążyłam) cofnęłam, a nawet szarpnęłam wózek do tyłu..
nie wiele myśląc złapałam słoiczek z owocami, który akurat miałam i rzuciłam w to auto.. jagody się pięknie rozbryzgały (grins) i stworzyłam - owym słoiczkiem "pajączka" na tylnej szybie tego auta.. z czego jestem dumna do dziś (grins)
LaMandragora
Strasze to... (placze)(placze)(placze)
amalka
Nie jestem tam zarejestrowana...
korek221
niedawno przechodziłam z Grzesiem na pasach przed szkołą...jeden samochód się zatrzymał a jakiś drugi jełop go wyprzedził i myknął mi niemal przed nosem(zlosc) mogliśmy skończyć jak ten chłopczyk z filmiku(placze)(placze)(placze)
marthakd
Aż sie płakać chce ze jest taka rzeczywistość masakra ...
beatka7623
No to prawda powinni ten filmik puszczać na kursach jest tragiczny (pout)

A ja już widziałam wypadek Kiedy facet walnął w matkę z wózkiem (placze) Później po wypadku jak wracałam został tylko wózek A faceta który spowodował wypadek ludzie zatrzymali i nie puścili bo pewnie by uciekł (zlosc)
lola86
Dziewczyny u nas coś podobnego puszczali i połowę kobiet nie ukończyło kursu
JustiSam
Ja nie moge ogladac takich rzeczy. Odkad urodzilam dziecko wszystko bardziej przezywam, a pomyslec ze kiedys niczego sie nie balam. Niestety tacy "super kierowcy" sa wsrod nas. Znam jednego. Zero wyobrazni.(nigdy)(nigdy)(nigdy)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
MamaMaya
nie obejrzałam do konca i w ogóle nie powinnam tam zaglądać bo mam tak samo jak @JustiSam....az mi się żołądek podniosł do gardła! ostatnio tez miałam taką sytuację - wyjeżdżałam zza zakrętu a facet wyprzedzał na podwójnej ciągłej dobrze że jechałam dośc szybko by by pewnie walnął we mnie a jechałam z dzieckiem(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.