Menu

Wieczór panieński ???

Kochane kobietki pomóżcie!!! Za miesiąc mój ślub i rozmawialiśmy z moim narzeczonym o wieczorze panieńskim i kawalerskim.Nie wiem czy powinnam odprawiać ten wieczór gdyż będę na początku 7 miesiąca ciąży i czy wypada mi iść do jakiegoś clubu albo zamienić to na coś jeszcze ciekawszego jak sadzicie mam pozwolić bawić się dla chłopaka w tym dniu a sama mam siedzieć w domku czy jednak macie jakieś ciekawe pomysły(dodam ze wcale mi nie widać brzuszka jak na 6 miesiąc czuje się bardzo dobrze i brakuje mi jednak jakiegoś wyjścia do clubu itp. aby się pobawić) mam nadzieje ze mnie rozumiecie DZIĘKI Z GÓRY KOBIETKI

Justyna22
 908  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

dyskoteka

Odpowiedzi

mammma
no to idź i się baw! może niekoniecznie do dyskoteki z huczącą muzyką. ale dobrze klimatyzowany pub... czemu nie...
Mandarinios
Jesteś w ciąży a nie obłożnie chora dlatego jeśli się dobrze czujesz to masz prawo i wręcz obowiązek :) się pobawić na swoim wieczorze panieńskim :) uważam jednak, że klub i ciąża się wykluczają, chyba, że są dobrze klimatyzowane i wentylowane sale dla niepalących bo siedzieć w tym dymie to nie bardzo..... ale też możesz spędzić wspaniały wieczór panieński w swoim domu, poproś świadkową (bo to w sumie jej obowiązek - bynajmniej tak jest w Stanach skąd przyszła ta moda) żeby pomogła ci zorganizować spotakanie, niech pomoże wybrać menu, przygotować itp. :) jak dla mnie ciąża, prawidłowo przebiegająca nie powinna wykluczać tej zabawy. :)
Mandarinios
@agniesia to jest super pomysł(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
sque
A ja swój wieczór panieński (w sumie to cały dzień) spędziłam w bardzo dobrym salonie kosmetycznym z różnymi zabiegami na twarz, ręce i ogólnie na całe ciało. Więc się poprostu relaksowałam i to z moją siostrą, która była moją świadkową. A wieczorem impreza mojego wtedy narzeczonego przeniosła się do naszego domu i bawiliśmy się wszyscy razem. Ty jak chcesz możesz pójść na takie relaksujące zabiegi ze swoją świadkową, a wieczorem zaprosić do siebie lub do pubu kilka osób i dalej świętować.
mala21
oj tam skoro masz ochotę na wypad do klubu to czemu nie:) skoro się dobrze czujesz:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.