Menu

Wieczór sylwestrowy w domu:)

Wiemy już, że część z Was idzie jutro na różne dżamprezy, ale część z nas zostaje w domu i w związku z tym mam pytanie(grins) Wśród tych, które zostają w domach są takie mamuśki, które robią u siebie imprezkę, a te z Was, które nie spodziewają się gości... Będzie to wyjątkowy wieczór w stylu kolacja przy świecach, itp. czy nie będzie się on różnił niczym szczególnym i będzie to zwykły wieczór jak co dnia?(grins)Opowiadajcie(prezent)

Magdzik
 679  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport wieczór sylwester

Odpowiedzi

beatka7623
W ciągu 19 lat od kąd obchodzę sylwestra zdarzyło sie tylko 2 razy że byłam w domu raz jak byłam w ciąży a raz bo coś nie wypaliło :/ Ale zawsze była kolacja przy świecach (kciuki) Było miło choć ja wolę w większym gronie (grins)(kciuki)
ulenka091987
mój mąż w noc sylwestrową pracuje więc dla mnie to będzie zwykły wieczór i zwykła noc poza hałasem o północy
Beki
Nadmuchałam piętnaście balonów, przymocowałam już do karnisza i od rana szmpański nastrój jak nic.
Młodej nie położę spac.. ciekawe czy wytrzyma do północy? (ma 1,5 roku) i będziemy coś robic.. bawic się, tańczyc, śpiewac.. z tv będzie leciec pewnie jakaś zabawa sylwestrowa pod chmurką i już się cieszę na jutrzejszy wieczór.. (grins)
Magdzik
@Bestyjka to tak, jak u mnie;) Mój już dzisiaj kupił szampana, dziś też zrobiłam śledziki, sałatkę śledziową, a jutro jeszcze jedną zrobię(wszystkiego po trochu oczywiście, co by za bardzo się nie objadać(grins)) Mała pójdzie spać, a my sobie posiedzimy;)
aneta1262
my siedzimy w domku mamy gości więc będzie wesolo coś się wypije dobrego, coś się zje dobrego o pólnocy napijemy sie szampana, wystrzelimy fajerwerki...pogadamy ...pośmiejemy się ... więc na pewno będzie miła noc...
Kordelia
Mąż idzie do pracy, więc spędzę ten wieczór sama z dziećmi w domu, a właściwie to sama, bo dzieci pójdą spać (pout)
xkasiulax
przychodzi kilku znajomych,najbliższa rodzinka:)...posiedzimy napijemy się ''kieliszek''szampana'''he,he...symbolicznie:)(aniol) obeżremy się,mamy sałatki,ciepłe dania,pieczone udka:)...słodkości:)ogólnie,zaczynam lubić taką rodzinną atmosferę,niż tańce w klubach do rana:)...choć czasem za tym ciut''tęsknie
stokrotka79
Ja Sylwestrową noc i swoje urodziny spędzę w pracy, mąż w domu, choć baaaardzo z tego nie zadowolony. Cóż zrobić, tak było rok temu, tak będzie i w tym.
renata29
zwykły wieczór,nie szykuję nic do jedzenia
agucha44444
my sylwestra w domu cos przygotujemy do jedzenia,trunki juz sie chlodza,fajerwerki zakupione i bedzie impreza do rana
Iwona1977
ech,ja juz ktorys raz z kolei spedze sylwestra sama .... kupie sobie ze dwie butelki szampna ,poloze dzieciaki spac zrobie sobie maraton filmowy (pout) i napewno spedze go w gronie na NM jak w zeszlym roku
sheryl
Przygotowujemy kolację dla siebie; szampan już jest, sałatka już zrobiona, "cipsy" już są, będziemy się obżerać.(glodna) Tylko miętę muszę sobie jutro kupić, bo mi się skończyła. (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.