Menu

Wiele dzieci, duże auto? Czy Wasze samochody rosły wraz z rodziną?

Gdy rośnie rodzina, zazwyczaj zmieniają się wymagania do jakości i wielkości auta. Czy Wasze auta rosły wraz z ilością dzieci?

Ania
 2241  6

Odpowiedzi

artanis
Mi i Grzesiowi wystarcza nasza skodzina aż nad to, ale moja bardzo dobra koleżanka i jej mąż mają 3 dzieci, w wieku od 5 lat do 4 m-cy i jeżdżą Scenikiem 7-osobowym. Mniejsze auto nie pomieściłoby ich...
holka1709
Pewnie, że rosną! Nie wyobrażam sobie innej opcji! Teraz mamy samochód KIA CARNIVAL, wcześniej jeździliśmy puntem, które niestety przy trójce dzieci okazało się klaustrofobiczne.
Agula
Macie rację :) Gdy jest więcej niż dwoje dzieci autko musi być większe. W mojej rodzinie, ciocia z wujkiem mają 4 córki. Wcześniej mieli samochód 4 osobowy, potem jakieś kombi a gdy urodziła się ostatnia kuzynka musieli zaopatrzyć się w 7-osobowy samochodzik. Oczywiście wcześniejsze samochody gdy są w dobrym stanie najlepiej zostawić, bo teraz najstarsze kuzynki mają czym jeździć :)
ivka
My we czwórkę mamy starego poczciwego golfika :( Ale mieścimy się i to jest najważniejsze!
ann79
a my dalej jeździmy w czwórkę corsą :)
KdaPl
jak narazie mamy punciaka i przy jednym szkrabie w zupelnosci nam wystarcza (choc byly czasem klopoty z pakowaniem wozka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.