Menu

Wielka dama !!!!

Wiecie co jestem bardzo zla(zlosc)(zlosc) Ostatni kolo mojej koleżanki bloku ktoś potracił pieska (placze) Leżał kolo bramy od domku jednorodzinnego innej mojej "koleżanki" ...biedny niestety umarł [*] Nie wiedzieliśmy kto to zrobi i co ja się dowiaduje dziś !!!(zlosc)(zlosc) Że to ta moja kochana koleżaneczka z domku jednorodzinnego potrąciła go i to z premedytacja!! Bo jej suczka miała cieczkę i piesek stal w bramie wjazdowej a ona wielka pani musiała wjechać zaczęła trąbić on nic chłopaka pogoniła żeby go zabrał ale pies nie chciał iść to mogla postawić na chwile przed brama samochód a nie WIEDZĄC ze pies stoi tuz pod jej kolami ruszyć tak z zimna krwią !! A potem jeszcze go położyli przed ta brama (placze)(placze)(placze) Idiotka normalnie !!!! A taka pobożna !! Ale psa można rozjechać !!! przepraszam ale jestem wściekła (zlosc)(zlosc)(zlosc)

Paulinka1701
 756  21

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie pies śmierć

Odpowiedzi

Paulinka1701
No ja własnie tego nie rozumiem tyle ja znam i w zyciu ...ech Jak ona tak mogla !!
myszka838383
(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
Paulinka1701
Ale ona zawsze miala zoo w domu 2 papugi pies kot kiedyś świnke morska i w zyciu bym nie podejrzewała sama ma kupe lat psa ...i jakby jej go ktos tak rozjechał !!
Paulinka1701
A ja jeszcze tego piesia widzalam(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze) To mnie zabolala za to powinni jakos karac !! jak sie zrobi to celowo(zlosc)(zlosc)
dyska29
To OKRUCIEŃSTWO i SADYZM dla takich ludzi nie mam litosci i słow bo to ,co ciśnie mi się na usta ...........poprostu bez dalszego komentarza(placze)
Paulinka1701
Wiecie co ale moj kumpela ta co kolo niej sie to dzialo ona baaaardzo kocha zwierzeta i wiem ze ona jej ego nie podaruje i jeszcze cos z tym zrobi a ja jej pomoge !! Nie bedzie zgrywac wielkie pani bo nie moze dupy za przeproszeniem ruszyc z samochodu i kawalek przejsc sie !!
SCOFI
(zlosc)(zlosc)(zlosc)(placze)(placze)(placze)
Paulinka1701
kolo niej mieszka *
Paulinka1701
Postaramy sie cos zadzialac ! ale smutno mi (placze)(placze)(placze)
Paulinka1701
Teraz lece juz bo padam pa:*
Agula80
(smutna)(wow)(nigdy)(zla) jestem w szoku!
olita7
bez komentarza... jedno mi sie nasuwa i z góry sorry za bluźnierstwo ale to normalne kurewstwo i sadyzm. Nie zostawiajcie tak tego i zgłoście na policje. Moze na samochodzie są jeszcze slady wiec mozna to udowodnić...
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
mammma
(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) beznadziejna sprawa. ciekawe czy ta paniusia nie przejedzie następnym razem dziecka, które stanie jej na drodze albo jakiegoś zataczającego się pijaczka...
Anita21
ja bym oddala sprawe do sadu! unas byl taki przypadek ttyle ze facetowi sie nudzilo i zatlukl psa a balkonie! szok i dostal 3lata (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
ALEXANDRA1111
(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
POWINNO SIE POSTAWIĆ TAKA DAMULKĘ W BRAMIE I ROWNIEŻ WJECHAĆ AUTEM(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)(zla)
SPRAWDZA SIĘ POWIEDZENIE-JAK TRAKTUJESZ ZWIERZĘTA,TAK SAMO TRAKTUJESZ LUDZI''-MOŻE NIECH MĘŻA PRZEJEDZIE JAK STANIE JEJ NA DRODZE(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
DURNY BABSZTYL
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.