Menu

Wielkie kolekcje małych dzieci

Czy twoje dziecko coś kolekcjonuje? Może są to naklejki, figurki z kinder niespodzianek lub maskotki? Czy twoja pociecha ma tego typu zainteresowania? Opowiedzcie o kolekcjach swoich dzieci.

Ania
 2292  5

Odpowiedzi

Punia
mój również jest jeszcze zbyt mały na kolekcjonowanie za to mój mąż kolekcjonuje wszelkie pamiątki wojenne i stare monety :] a moja siostrzenica gdzieś od 3 roku życia kolekcjonowała torebki(damskie różnych rozmiarów)gdziekolwiek by nie zobaczyła torebki( w gazetach)to nie było zmiłuj.potem każdy jej kupował w prezencie a teraz połowa damskiej rodziny przy różnych okazjach pożycza jej eksponaty.dzisiaj laurka ma 12 lat i trochę jej przeszło z torebkami ale i tak ma pokaźny zbiór :]
mammma
magnesiki, zabaweczki z kinder niespodzianek, kucyki my little pony
natalka8811
moj siotrzeniec zbiera wszystko co ma zwiazek ze spider menem ,klocki lego i hot winks takie male autka ma ich full moj synus jest za malutki za to ja zbieram wszystko co ma zwiazek z kubusiem puchatkiem i jego przyjaciolmi dla synka bo on lubi ta bajke;)
Anis
Mój synek kolekcjonuje magazyn THE DOG w którym są takie małe pieski różnych ras i wszystko co jest z tym związane ma poprostu bzika na punkcie tych małych piesków :)
Nicoletta
moja za mała na kolekcjonowanie,ale pamiętam swoje "skarby"
były: karteczki,gazety "Kaczora Donalda" z takich "dziecinnych" :P
później konkretnie :D - monety,znaczki ..
skończyło się na etykietach od piw haha :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.