Menu

Wielorazowe pieluchy - tak czy nie?

Zwolennicy przekonują, że są zdrowsze, tańsze, bardziej praktyczne i ekologiczne niż pieluchy jednorazowego użytku. Wielorazowe pieluszki stają się w ostatnim czasie coraz popularniejsze. Ale czy na pewno mają one same zalety, jak przekonują ich zagorzali zwolennicy? Co sądzisz na temat wielorazowych pieluszek? Wybrałabyś takie dla swojego dziecka?

Wielorazowe pieluszki

NetMamaTeam Team
 585  5

Odpowiedzi

jagoda30
Tych nowych wielorazowych nie używałam,może są ok.Przy pierwszym dziecku używałam tetry i pampków.Przy drugim tylko pampersów. Poszłam po rozum do głowy i szkoda mi było czasu na pranie,prasowanie,suszenie,zmienianie co chwilę
goskapolak
Jako ekologiczna mama(serio- kiedyś taka byłam:)) kupiłam pieluszki wielrazowe z wkładami.W takich pieluszkach nie ma mowy o otarciach,są do nich specjalne takie niby majteczki.Wzorki i kolorki mnie zachwyciły.Po wielu latach na pewno zostały udoskonalone bo przyznam,że parę wad miały.
Kiedy nie miałam możliwościszybkiej zmiany pieluszki (np. zimą na dworze) używałam pampera lub happy.Jednak pampersy były lepsze.
jagoda30
Maciek miał kilka opakowań oryginalnych Pampersów,Zuzia tylko Dada i na szczęście nic jej nie jest(awve)
Nena
Przy corce używalam tylko jednorazowych. Mam to szczescie ze mieszkam niedaleko fabryki która produkuje pieluchy i inne artykuły higieniczne i mają sklep gdzie można kupić po baaaardzo niskiej cenie- pieluszka wychodziła mi 0,25 centa przeliczajac cenę ogólna na sztuki w paczce.
Przy kolejnym dziecku rowniez mam zamiar kupować te same pieluchy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.