Menu

Wigilia

Gdzie spędzacie Wigilię? Czy robicie ją sami we własnym gronie czy też u rodziców lub teściów? Czy każdy coś przygotowuje czy idziecie na gotowe? Jak wygląda Wigilia w waszej rodzinie? Czy jest wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem, czytanie Pisma Świętego, śpiewanie kolęd... Opowiedzcie gdzie i w jakim gronie spędzicie tegoroczną Wigilię.

Ania
 1270  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

wigilia boże narodzenie święta

Odpowiedzi

elinka
my Wigilie, podobnie jak i pierwszy i drugi dzien Swiat, spedzimy w gosciach... rodzina (plus ta "przyszywana") mojego M. ma w zwyczaju robienie swiat w tzw. kolejce, tzn. na kogo wypadnie - na tego bec ;) a tak powazniej - swoja rodzine mam baaardzo daleko, wiec swieta poki co spedzamy wg przyjetego zwyczaju tej drugiej strony... jak juz w koncu pojdziemy na swoje to albo zaczniemy spedzac je w mniejszym gronie... albo przyjdzie nam wejsc w "kolejke". tak czy siak, nawet jesli nie bedzie "rodzinnie" to napewno bedzie "glosno i wesolo"
margie
a u mnie miały być rodzinne święta, chrzciny córci mojej siostry i lipa..mała wczoraj wróciła ze szpitala po ataku rotawirusa i teraz wszyscy dochodzimy do siebie..mamy przymusową kwarantannę i święta spędzimy w trójeczkę..Wszystkim net mamom życzę zdrowia i radości:)
koza54
Ja robię Wigilię u mnie w domku. Przyjedzie babcia, moja mama i brat :) Jest wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkie i nawet śpiewamy kolędy :)
kaisaa4
u mamy :) ... za to jutro impreza u mnie - urodzinowo :)
daryjka87poznan
My Wigilie spedzilismy u nas z moimi rodzicami. Reszte Swiat jestesmy w rozjazdach.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.