Menu

wigilijny cud

Czy ktoś miał takiego pecha w święta jak ja ???? .Na samym początku po spowiedzi przed kościołem upadłam na śliskiej posadce i rozciełam głowe 10 szwów . Potem mój pies zwichnoł nogę i pojechaliśmy do weterynarza , zaparkowaliśmy pod blokiem .Gdy przyszliśmy z powrotem to nasze auto było rozwalone .Wgięty cały dach i rozwalona maska lud który zjechał z 3 piętrowego bloku rąbnoł prosto na auto . A na dodatek ktoś skasował nam połowę świeżo postawionego płotu i uciekł. To z pewnością będzie nie zapomniana wigilia

lola86
 821  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie świeta

Odpowiedzi

flame123
(kwiatek)
nie wiem co powiedzieć:( może,że będzie tylko lepiej:)))
maminka
(wow) w szoku malym jestem...podzielam zdanie @flame123 :) Oby przyszly rok nie byl tak pechowy jak Wigilia (kwiatek)(prezent)(kwiatek)
cela
Niesamowita historia, aż trudno w to uwierzyć... I szczerze, nie zazdroszczę, bo pech Was prześladował...
Życzę, aby już przez cały następny rok nic podobnego się nie wydarzyło i były tylko same miłe chwile(prezent)(prezent)
Kordelia
Jak to mówią- jak pech, to na całej linii (pout)
Ja Ci współczuję i życzę, by ten pech już Was opuścił (kwiatek)(kwiatek)
edyta2010
hej a u nas listonosz w wigilię przyniósł wezwanie bo mąż nie zapłacił kiedyś mandatu i sąd uznał go WINNYM wykroczenia- już lepszych wieści nie mógł przynieś?(placze)(pout)
aniol
podobno jak zle sie konczy rok nastepny bedzie leprzy zycze duzo szczescia w przyszlym roku .
MamaMaya
no oby było tak jak pisze @aniol, bo moj znajomy mówił przy stole wigilijnym że jaka wigilia taki cały rok (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
emikacpi
Masakra bardzo wam współczuje i życze oby następny rok 2011 był dla was lepszy pełen szczęśliwych zdarzeń (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Magdzik
Bardzo współczuję i wcale nie zazdroszczę. Oby ten nowy nadchodzący rok był lepszy(kwiatek)
xkasiulax
...przygody....(aniol) i ogromny pech!
tymianek
(kwiatek) echhhh, u nas wszystko też szło nie tak jak trzeba, może nie tak drastycznie jak u Ciebie, ale pech też się plątał pod nogami.
Mi nie wyszła jedna potrawa, którą ciężko schrzanić - no, ale jestem dowodem, że mozna ( zawsze wychodziła), przez zaspy śniegu, mąż oberwał osłonę silnika w samochodzie i jak tylko wjechalismy w jakąś kałużę ( w Wigilię była odwilż), to pasek się ślizgał i ledwo jechaliśmy.
Ktos ukradł moim rodzicom z wózkowni taką dużą ławę, którą wlasnie uzywalismy w Święta, żeby się wszystko i wszyscy pomieścili ( oprócz tego jeszcze dywan, który mama miała oddać do czyszczenia po świętach).
Oby Nowy Rok był lepszy
(pout)
beatka7623
No to mieliście prawdziwego pecha (pout) No ale jak widać nawet z wiadomości telewizyjnych cały ten rok dla Polski i Polaków był pechowy (pout) Ja myślę że nic już gorszego nie może się zdarzyć więc następny rok będzie lepszy Czego Wszystkim i Tobie kochana życzę (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
babooshka
za ten uszkodzony samochód należy wam się odszkodowanie, zgłoście to do administracji tamtego bloku, przecież wiadomo że była odwilż i lód spadał więc powinni byli ten lód usunąć by zapobiec takim własnie wypadkom...
A poza tym ciesz się, że Was wówczas nie było wewnątrz tego samochodu...No i zdrówka życzę(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.