Menu

Wiosenne porządki

Czy szalejecie na wiosnę z porządkami? Z myciem okien, gruntownymi porządkami w szafach, z odsuwaniem wszelkich mebli i przedmiotów w domu i wymiataniem z za nich kurzu? Czy faktycznie na wiosnę robicie generalne porządki, czy też szkoda wam na to czasu i uważacie, że przy regularnym utrzymywaniu porządku jest to zupełnie niepotrzebne? Jesteśmy ciekawi waszego podejścia do wiosennych porządków.

Ania
 1248  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród wiosna porządki wiosenne porządki

Odpowiedzi

mamapati
Sprzątam regularne, nieliczac zimy okna myje raz w miesiącu(czasem nawet dwa razy), meble odsuwam jak moj Ł jest w domu. Ale przed świętami mimo wszystko dodatkowo sprzątam
Danusia79
U mnie jak u @mamapati, z tym, że ,meble muszę sobie odsuwać sama , więc szału nie ma, tylko ciuchy zimowe chowam a wyjmuje te wiosenne i letnie :)
Nula139
Regularnie przątam,myję okna,także nie potrzebuję generalnych porządków bo idzie wiosna,święta itp.
Kordelia
Ja mam duży dom i mimo,że regularnie w nim sprzątam , to i tak na wiosnę robię takie generalne wiosenno- przedświąteczne porządki :)
Nicoletta
jakieś tam robie,ale bez wielkiego szału :P
fakt,że myte są okna,sprzątana kuchnia (takie miejsca gdzie nie jest w nich sprzątane co tydzień czy dwa :D)
ale też bez przesady.. nie wywalamy domu do góry nogami żeby zajrzeć w każdy zakamarek czy zrobić porządek w każdej szafce..
Renatka2019
Też sprzątam na bieżąco ale z racji tego że mam duży dom na wiosnę jest trochę pracy. Muszę wyczyści wszystkie sztachetki na balkonach, bo jak wiadomo po zimie nie wyglądają najlepiej.
samanita
Hmm wiosna moze mam wieksza motywacje do sprzatania, ale smiesza mnie te gruntowne sprzatania przed swietami, porzadek powinno sie miec caly czas. Faktycznie zaraz z pojawieniem sie wiosny biore sie za mycie okien, ale to dlatego, ze zima czesto tego nie robie. Wiosna tez biore sie za zmiane wystroju, inne firanki czy cos w tym stylu, akurat tego roku mala zmiana na scianach, nowe ramki na zdjecia no i remoncik pokoju bo mala przychodzi na swiat niedlugo
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.