Menu

Wiosenne postanowienia

Drogie mamy czy wraz z nadejściem wiosny zamierzacie "coś" zmienić w Waszym życiu? Ja po zimie "budzę się do życia" mam więcej energii do działania, lepszy humor itp. Dzisiaj zapisałam się na kurs prawo jazdy (miałam robić kurs zaraz po obronie pracy mgr ale zaszłam w ciążę i nie chciałam stresować maluszka) a także zapisałam się na studia podyplomowe (co prawda zajęcia rozpoczynają się dopiero w październiku). A jak jest u Was?

Mamusica2008
 527  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport wiosna

Odpowiedzi

Mandarinios
Ja chciałabym zacząć coś robić konkretnego. Co prawda kończę właśnie studia i w lipcu się bronię ale cały czas czegoś mi brak. Zaczęłam robić własnoręcznie kartki, zaproszenia itp i zastanawiam się czy nie zacząć ich sprzedawać :) taki mały biznesik by mi się przydał :):):):)
Anushka
Postanowilam sobie, ze zrobie wreszcie takie konkretne porzadki (szafa, wszystkie zakamarki, mycie okien...), zabezpiecze dom przed moja wedrujaca diablica ;-) i schudne jeszcze jakies 15kg. Pierwsze nie wyszlo jeszcze mi wogole, bo jestem chyba na to zbyt leniwa :P, drugie wykonane w 80%, trzecie wykonane na 40%, bo zgubilam dopiero 6kg. No ale wiosna sie jeszcze nie konczy, wiec wszystko przede mna :P
Powodzonka!!! :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.