Menu

Wiosenne przesilenie

Czy to, że mamy początek wiosny wpływa na wasze samopoczucie? Czy o terminie „wiosenne przesilenie“ możecie powiedzieć coś z autopsji? Czy zawirowania pogodowe odbijają się na waszym nastroju? Czy czujecie się przemęczone, słabe i przybite, czy też może macie to szczęście, że wiosenne przesilenie was nie dotyka bezpośrednio. Ciekawi jesteśmy jakie jest wasze zdanie na ten temat.

Ania
 1007  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie przesilenie wiosenne

Odpowiedzi

Miliana23
Hmm,kocham wiosne i muszę powiedzieć że promyki słońca napawają mnie radoscią,energią,chęcią działania,przesilenie kojarzy mi się z chuśtawkami nastroju nie sądzę żeby dotykało lub mogło nas dotknać w kilka dni po pierwszych dniach wiosny ale potem być może tak,w końcu organizm musi się przestawić na wiosenny tryb :)
Nula139
I Ja kocham wiosnę,jednakże dotknęło mnie "wiosenne przesilenie".
Jestem senna,zmęczona,poddenerwowana.Nie mam siły na nic.
Mam nadzieje ,ze to wkrótce minie.
amalka
Niestety te wahania pogody odbijają się na moim samopoczuciu... Takie są uroki mojej przypadłości. Czekam na słoneczko jak na zbawienie :)
bayerka
Mnie też to dopadło, rano nawet nie mam siły podnieść się z łóżka. W pracy czuje się jakby ktoś ze mnie wyssał całą energię, a jak po południu wrócę do domu to jest jeszcze gorzej. Słyszałam że w tym okresie można wspomagać się suplementami bogatymi w magnez, podobno dają niezłego kopa organizmowi. Tak mi powiedziała farmaceutka w aptece za grosze w płocku, mam nadzieję że miała rację. Kupiłam sobie jeden suplement z magnezem i zobaczymy jak to działa
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.