Menu

Witajcie

Mam problem z synkiem :( Jak wcześniej pisałam synek miał infekcję moczu. Po kontroli wyszło, że już jest dobrze ale synek po każdym łyczku wody leci siku.. (''siknie'' troszkę tylko ale tak się normalnie z nocy załatwia) nawet jak mu mówię żeby się napił bo gorąco to mówi ''mama ale zaraz siku będę musiał iść zrobić'' i nie wiem co robić czy iść do lekarza porozmawiać.. zapytać co robić.. dodam, że jak się zabawi to czasami zapomni i nie leci od razu siku.. Co o tym myślicie?

iwus198920
 448  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie strach mocz infekcja

Odpowiedzi

karolincia
Może to coś takiego na tle nerwowym córcia po infekcji moczu jeszcze długo biegała co chwile siku, robiłam jej ciągle badania kontrolne bo te infekcje niestety wracały i to jeszcze długo to trwało, natomiast w przedszkolu musiałam paniom tłumaczyć bo tam też podczas zajęć bez przerwy siku biegała. Ona tak tłumaczyła że się bała że nie zdąży siku.
iwus198920
Tlumaczymy mu wszyscy. Poczekamy mam nadzieje, ze mu przejdzie
olenka78
Rowniez mysle,ze Twoj synek po prostu boi sie,ze znow bedzie go bolalo,dlatego boi sie pic..
Jesli nie jestes pewna co do tego czy nie ma to zwiazku z jakas anomalia,popros o skier do urologa....zrobi mu usg,ew powtorzy badania moczu i bedziecie spokojniejsi....i synus tez:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.