Menu

witam

Dziewczyny,wczoraj podczas stosunku z moim facetem, zrobiła mi sie rana na szyciu po porodzie, kupilam sobie tamtum rosa ale dziewczyna w aptece nie dala mi instrukcji jak sie ten roztwor robi moze wy pamietacie?

Ewelka151207
 782  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina intymne

Odpowiedzi

andziabuziak
ja ci powiem ze dawałam na 1 litr chyba :) bo przepukiwałam ranę nad miską :) lub w wannie w małej ilosci wody :)) ale to już chyba ze 2 saszetki wsypałam
andziabuziak
PROSZĘ (prezent) http://www.tantumrosa.pl/infe-informacja.html(prezent)
karolina87
Lek Tantum Rosa stosować można na dwa sposoby: w formie płukania pochwy (irygacja) oraz w formie zewnętrznych przemywań okolic intymnych.
W obu przypadkach lek należy przygotować rozpuszczając zawartość saszetki w 0.5-1 litrze przegotowanej letniej wody.
Do płukania pochwy należy używać specjalnego irygatora ( Irygator Tantum Rosa). Jest on bezpieczny, wykonany z elastycznego i gładkiego plastiku. IRYGATOR TANTUM ROSA powinien być używany tylko przez jedną osobę, można stosować go wielokrotnie. Irygator nie stanowi kompletu z opakowaniem Tantum Rosa, ale można go kupić w każdej aptece. Dokładna instrukcja obsługi irygatora znajduje się wewnątrz opakowania oraz na naszej podstronie internetowej IRYGATOR TANTUM ROSA.
Płukanie pochwy należy wykonywać od 1-2 razy na dobę. Lekarz może zalecić inne dawkowanie.
Przemywania okolic zewnętrznych.
Tantum Rosa można stosować na intymne okolice w postaci przemywań lub nasiadówek. Takiego typu stosowanie zalecane jest szczególnie po porodzie.Bywa stosowane w leczeniu różnego typu podrażnień zewnętrznych narządów płciowych.
Agnieszkamama
ja irygatorem płukałam i to chyba było najlepsze,koszt jego dodatkowy to z jakies 11zł
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.