Menu

Witam

(grins) A tak zapytam (grins) Jakie plany na dziś macie ,czy z okazji tak pięknej pogody wybieracie się gdzieś z dziećmi dalej niż tylko na plac zabaw .....Ja tak sobie myślę że chyba z małą do Zoo pójdziemy ;) Pozdrawiam i miłego dnia życzę ;)))) (awve)

domka
 480  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

dzisiejszy dzień

Odpowiedzi

MamaMateuszka
Zazdroszczę.... mnie czeka pracowity dzień z okazji remontu. Ciągnie się już drugi tydzień i szczerze mówiąc mam już dość(smutna)
domka
To faktycznie nic fajnego .Współczuje najbardziej tego bałagany w trakcie remontu .....Oj nie znoszę tego ;/ (pout)
sara7777
a my dzisiaj idziemy do lekarza na kontrolę poszpitalną.miłego dnia!
amalka
Sziedzimy w domku (pout)(pout)(pout) Trzeci dzień "pobańkowej" kwarantanny... Ale przynajmniej plany ostateczne na weekend majowy (kciuki) Do Ustronia jedziemy! Jupi!
iwona1985
Jak na razie u nas wieje i brak słoneczka :-((( Za godz ma przyjść siostra z chłopakiem posiedzimy pogadamy a później się okaże może pogoda się zlituje bo od wczoraj tak wieje :-(((
karolcia514
na dzień dzisiejszy jako tako planów nie mamy :) ale za to weekend majowy mamy już zaplanowany mam tylko nadzieje ze pogoda dopisze :DDD
kreskah
my chwilowo w totalnym dole finansowym, żadne wypady więc nie wchodzą w rachubę do odwołani, a w naszym nudnym mieście to plac zabaw chyba jest jedyną rozrywką :)
natuuusia19
po 15 wychodzimy z domku i wrocimy napewno pozno:) mezus bedzie pomagac w klubie (maja remont) a wiki bedzie bawic sie z innymi dzieciakami na placu zabaw. zadko kiedy planujemy jakis wypady. zazwyczaj to jakis spontan:)
renata29
u nas pochmurno,byliśmy na spacerze a jak wracaliśmy zaczęło kropić
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.