Menu

Witam mamuśki :) Co sądzicie o rowerach z siedziskiem dla dziecka z tyłu?

Piszę do Was mamuśki, ponieważ moja koleżanka nie jest zadowolona z tego, mówi że bardzo ciężko jest utrzymać równowagę na rowerze? Macie, co sądzicie?

redrose
 562  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport

Odpowiedzi

korek221
To chyba zależy od roweru,umiejętności i ciężaru dziecka... Woziłam Grzesia do puki się mieścił miałam fotelik do chyba 25kg i bez problemu się przemieszczaliśmy:)
Potem już młody był za ciężki i za długie nóżki miał - bałam się,że wkręci je w szprychy i siedzisko "poszło w świat" " :)
alinagj1o2
Kwestia przyzwyczajenia .Z dzieckiem jeździ się ostrożnie i tam gdzie czujemy się pewnie . Ja w niektóre trasy nie jeździłam z dziećmi bo bałam się ruchliwej drogi mino że niby było że idzie tamtędy szlak rowerowy .Czujesz ciężar i wiadomo że czasami dziecko się rusza ,ale idzie się dostosować .
clyde22
My mamy fotelik przypinany na tył właśnie... Dla mnie rewelacja i myślę, że bezpieczniej niż jakieś wynalazki na kierownicę np.
A równowaga?... Wszystko, myślę, wynik trenowania... Człowiek jest doskonałą maszynerią i nauczy się wszystkiego... (pokoj)(kciuki)
clyde22
Iwet, Eudaimonia ma rację co do tych widoków (tam była imadłowa przenośnia)...
Nasz też uwielbia te przejażdżki rowerowe i widzi znacznie więcej niż ja, bo ja muszę "fajery" pilnować, omijać dziury, kamienie i inne przeszkody, a on w tym czasie rusza głową w lewo i w prawo, i ciągle pyta: tata, a widziałeś...?
clyde22
Proponuję po secie na zgodę, a pojeździmy innym razem... (kciuki)(smiech)
irekzboralski
mam rower z siedziskiem z tyłu i zarówno ja jak i Mikołaj jesteśmy z tego zadowoleni
aniula
woziłam oboje dzieci w ten sposob do około 4 , 5 roku życia...i polecam(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.