Menu

witam netmamy

Pomóżcie mi proszę bardzo z jakimś pomysłem na upominek dla koleżanki, która spodziewa się dziecka. Szczerze zastanawiam się, czy coś kupować. Ona jest w 6 miesiącu ciąży, ale nie wiem czy zanim dziecko się narodzi to czy pasuje coś kupować, moja siostra jest na przykład przeciwna kupowaniu takich prezentów przed narodzinami dziecka.
Teraz w święta będę miała okazję spotkać się z tą koleżanką, bo ona jest ze stron moich rodziców. Co myślicie? Co mogłabym kupić? Nie chciałabym wydać więcej niż 50 złotych i będzie to chłopczyk. Co myślicie o dawaniu prezentów przed narodzinami dziecka?

Katarzyna1988
 314  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem prezent

Odpowiedzi

MaLaCzarna
Ja bym kupiła dopiero po narodzinach dziecka .
jagoda30
Łooooo Matko!!!! Kupuj na zdrowie,jak ma się wszystko udać to się uda.
alinagj1o2
Myślisz że ona będąc w ciąży spodziewa się że z kim się spotka dostanie prezent .Co do dawania prezentu przed rozwiązaniem to jestem tego zdania co jagoda 30.
Beatka9316
Ja kupowałam koleżanką przed narodzinami. Jak dziecko ma być zdrowe to będzie. Zawszę kupowałam jakąś drobnostkę. Np. z 2 ubranka + skarpetki takie malutkie albo buciki. A większy prezent już po narodzinach. Moim zdaniem to bez znaczenia kiedy się kupuję przed czy po narodzinach. Ale każdy ma inne zdanie na ten temat
renata29
Kupiłabym coś dla koleżanki,książkę albo kosmetyki.Zwłaszcza,że to będą święta i na pewno będzie jej miło dostać jakiś prezent dla siebie.Dziecku zawiozłabym coś następnym razem.
halina21
teraz kupiłabym coś dla niej może coś co pomoże się jej zrelaksować a dla dzidzi kupiłabym po narodzinach chyba że będzie miała takie przyjecie przed narodzinami dziecka to wtedy :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.