Menu

witam netmamy

W jakim wieku po raz pierwszy zabrałyście dziecko do kina na bajkę? Chciałabym wziąć córę, która ma 3 lata na jakąś bajkę, bo strasznie lubi bajki.

Anusia22
 275  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem kino

Odpowiedzi

maja1482
Moja córa miała właśnie 3 latka, kiedy pierwszy raz była w kinie. Trochę za głośno dla niej było, ale można wybrać się z maluchem na specjalny seans dla rodziców ( w Multikinie chyba), tam głośniki są bardziej ściszone. Synek był z nami w kinie kiedy miał 1,5 roku. Przesiedział z otwartą buzią przez cały seans, tak bardzo mu się podobało :)
MamaMateuszka
Mój syn miał 5lat i ledwie wysiedział. Może dla tego, że nie lubi bajek ani wogóle telewizji.....
Bestyjka
Czarek był w wieku 3l w kinie 5D 8minut i najbardziej mu sie podobało chlapanie wodą. Do normalnego kina chyba nigdy nie pójdzie bo nie usiedzi na tyłku tyle czasu
Anemona
moja trzylatka nie nadaje sie na wypad do kina. A z Patryk był coś ok 5 lat.
JUSTYNA300511
Moja Nati już była ( 2,5 l ) wysiedziała prawie całą bajkę czyli ok 90 min jakies ostatnie 15 min już zaczęła się wiercić a tak to spoko.
U nas są też specjalne seanse dla młodszych dzieci gdzie światło nie jest całkowice i zgaszone i dzięk ustawiony odpowiednio do wieku dziecka.
Sprawdz może w kinie do którego sie chcesz z dzieckiem wybrać też są takie seanse.My chodzimy do kina Helios te seanse są co 2 tyg w niedziele kolo południa i nazywają się ,,Niedzielne poranki dla najmłodszych,,
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.