Menu

Witam was ponownie i pytanko o testy...

Witajcie dziewczynki! To ja dawniejsza magdak84, może niektóre mnie pamiętają- musiałam zrobić sobie troszkę przerwy ale teraz wróciłam do was i od razu mam pytanko, chodzi o testy ciążowe. Czy zdarzyło się którejś z was że test pokazał błędny wynik tzn. czy miała któraś z was tak że test okazał się pozytywny czyli ciąża a później okazało się że jednak nie ma tej ciąży. Bo że test najpierw pokazuje wynik negatywny a mimo to jest ciąża to wiem że tak się zdarza ale czy może się przydarzyć tak na odwrót? W ulotce piszę także że" Podwyższony poziom HCG poza ciążą może być spowodowany kilkoma innymi czynnikami. Dlatego nie należy diagnozować ciąży na podstawie obecności HCG w próbce moczu przed wykluczeniem tych czynników"
Nie wiecie moje drogie jakie to mogą być te czynniki podwyższające poziom HCG (prócz ciąży)?
Tak dla sprostowania tego mojego pisania dodam że właśnie wczoraj robiłam test i wyszedł pozytywny a nie ukrywam że wolałabym żeby był negatywny.

jollka
 989  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża testy ciążowe ciąża

Odpowiedzi

monique25
ja miałam wynik pozytywny a ciazy nie było dawno dawno temu (grins) miałam zapalenie pęcherza moczowego ;powtórz test mi juz potem drugi negatywny wyszedł albo idz do lekarza (prezent)(prezent)(prezent)
cath4
Hej, błędny wynik dodatni można otrzymać w przypadkach, kiedy kobieta:
- przyjmuje leki antydepresyjne,
- ma chore nerki,
- cierpi na nadczynność tarczycy,
- weszła w okresie okołomenopauzalnym.
jollka
Mam już dwoje dzieci i trzeciego już nie planowałam (z wielu przyczyn) Prócz tego że spóźnia mi się okres i mam delikatne bóle brzucha to żadnych innych objawów nie mam, wiem że każda ciąża może przebiegać inaczej ale w poprzednich od razu miałam nudności, wymioty wstręt do kawy - którą uwielbiam, powiększone piersi senność- a teraz jak na razie nic. wiem że mogę wydać wam się śmieszna bo kolejna babka z pytaniem o testy i ciąże ale ja tak bardzo bym chciała żeby ten test się mylił.
jollka
Do tej pory też nigdy żaden test mnie nie zawiódł ale teraz w tej mojej sytuacji wolałabym żeby tak było (żeby się mylił)
mammma
ja też nie miałąm nigdy problemu z testem. raz były dwie kreski i dziecko sztuk 1 też jest. poza tym przpadkiem, zawsze jedna kreska.
myszka838383
kupiłabym drugi test :)
jollka
@myszka838383 drugi test na pewno zrobię jeszcze dzisiaj
@mamarosa dzięki ale lepiej dla mnie by było żebyś nie musiała mi gratulować.
Viljar
Chyba jeszcze torbiele podwyższają HCG...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.